Sezaryen

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve inaysa tarafından 8 Ocak 2009 başlatılmıştır.

8 Ocak 2009
    Konu Sahibi : inaysa
  1. inaysa

inaysa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sezeryan doğum yapan arkadaşlar dikişleiniz alındımı alındıktan sonra dikiş yerine bişey sürüyormusunuz enim dikişlerim kendi çıktı ebeye sordum gerek yok hastaneye gitmene dedi bişeyde sürme dedi ama bugün baktım dikiş yerinde hafif kızarıklık var vede sivilce çıkmış sizce napmalıyım

2. 8 Ocak 2009
  3. Yesim83

Yesim83 2 Melek Annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba bende yeni dogum yaptim. pazartesi gunu. benimki gizli dikis alinmasimi gerekiyormus? bilmiyordum ben kendiliginden eriyor sandim. benimde kafama takildi simdi. kizariklik bendede var bide hissizlik.insallah duzelir.

4. 8 Ocak 2009
  5. blooms

blooms Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Benim de dikiş yok ama bana kesilen yer çok geniş gibi geldi korkumdan çokta elliyemiorum ii olayımda onu bile umursamıorum..

6. 8 Ocak 2009
  7. inanna13

inanna13 nil'im.. Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben aldırdım dikişlerimi kızlar 1 hafta soona doğumdan şişlik oluo bazen ,normalmiş.hissislik 6 ay 1 sene arası olurmuş ama dikişlerden soona bi kaç gün daha batikon sürdüm ben şimdik gayet ii

8. 8 Ocak 2009
  9. aycatekin

aycatekin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hepinize geçmiş olsun kızlar, bebişlerinizi sağlıkla büyütün inşallah...Allah nasip ederse ben de 17 ocakta sezeryan olucam. yapıştırma tekniği varmış, ondan yapılcak sanırım..artık çoğu dr ya bunu kullanıyo ya da vücutla uyum sağlayabilen, kendiliğinden eriyen iple dikiş yapıyo..bu durumda dikişlerin alınması sözkonusu değil tabi..hangisini kullandıgını doktorunuza sormakta fayda var.

10. 8 Ocak 2009
  11. uzun beyaz bulut

uzun beyaz bulut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende normal dikişle doğum yaptım .dikişlerim alındı doktorum batikonla pansuman yapmaya devam et dedi. dikişlerim iyi durumda ama hala ellediğim zaman karnımın içi hala acıyor

12. 9 Ocak 2009
  13. ezra2001

ezra2001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde yapıştırma ile oldu dikişim yok,bir jel verdi onu kullanıorum

14. 9 Ocak 2009
  15. montesori

montesori metin's and kaan's mother Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    benimde yapıstırma oldu ama hissizlik var ameliyat yerimde...ööööööööfffffff yatarken kalkarken zorlanıyorum ....iyileşmek istiyorum artık yaaaa.....

16. 9 Ocak 2009
  17. ilgin0707

ilgin0707 seviyor seviliyor:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar benim ilk doğumum sezeryanla oldu dikişlerim alınmadı kendiliğinden eridi doktorum kızarıklık olursa üzerine sürmem için batikon tarzı bir ilaç yazmıştı kızarıklığın gitmesi ameliyat yerinin düzelmesi beş yılı buluyor şimdi ikinciye hamileyim kısmetse mayıs annesi olacağım hepinize hayırlı doğumlar Allah bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

18. 9 Ocak 2009
  19. esteda

esteda Batuhan & Bertuğ canlarım Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    benimde iç dikiş yapıldı ve üstü 1 hafta bantlı kaldı sonra doktor çıkardı bandı.hiç bişey kullanmadım kızarıklıkta yoktu