sezaryende batikon

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve turuncu__ tarafından 8 Aralık 2009 başlatılmıştır.

8 Aralık 2009
    Konu Sahibi : turuncu__
  1. turuncu__

turuncu__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    batikon nası bişey rengi ne bide kızlar nerelere sürülüyo sezaryende sadece göbege mi vajinanın üstüne falandamı.çıkınca kıyafete rengi çıkıyomu gecelik giycwez ya

2. 8 Aralık 2009
  3. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    tentürdiyot nasılsa batikonda öyle karnına sürülüyo vajinanın hemen üst kısmında oluyo kesik, orası bantlandığı için bulaşma gibi bişey olmuyo benim olmadı en azından

4. 8 Aralık 2009
  5. aynelhayat

aynelhayat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım, tentürdiyot var yaa işte onun şimdikilerdeki adı batikon :dance: ayrıca sezeryandan çıktıktan sonra hemen alt tarafa bişe giymiyosun, zaten hasta bakıcılar filan ameliyattan çıktıktan sonra senin alt tarafı temizliyorlar, yürümeya kalktığın zaman bişe giyersin. ınan zaten o durumda pek bunları düşünmüyosun zaten elbisem batar mı batmaz mı diye insan canının derdine düşüyo :) ama hepsi geçiyo Allah'a hamd olsun...Sana iyi doğumlar sen bunların hiçbirini düşünme sadece bebeğine odaklan artık yeni bir hayat seni bekliyo...sevgi,muhabbet ve dua ile...

6. 8 Aralık 2009
  7. pnrhlt

pnrhlt DEFNE'm Güzel Meleğim Üye

Beğenildi:
    204
    Ödül Puanları:
    153
    Canım ben doğumdan çıkınca 2 saat sonra ayağa kalkmak için giyindim. Zaten odaya gelince üstümü giymiştim de altımı 2 saat sonra giydim. Kesik bölgesinde bant vardı o yüzden batikon falan görmedim. Pijamama da bulaşmadı yerimseniben

8. 8 Aralık 2009
  9. pikolata78

pikolata78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    827
    Ödül Puanları:
    113
    baticon çabuk kurur bulaşmaz. merak etme.