sezeryan doğum sonrası göbeğin kalıcı olması doğrumu:((

Konusu 'Doğum Sonrası Cilt Bakımı' forumundadır ve hicransarp tarafından 29 Şubat 2008 başlatılmıştır.

29 Şubat 2008
    Konu Sahibi : hicransarp
  1. hicransarp

hicransarp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    36.haftamdayım ve bebek hala dönmedi sanırım doğumum sezeyan olucak:KK43:peki aldığım kiloları nasıl vericem sezeryandan sonra zor olurmu dersiniz

2. 25 Aralık 2008
  3. sidoxsx

sidoxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    sezeryandan 1 hafta sonra (yalnız yünlü hava geçirmesi için)korse taktım aklıma geldikçe karnımı içime çektim halada devam ederim karnım taş gibi oldu.

4. 12 Ocak 2009
  5. gul.m.n

gul.m.n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    pffff ben 50 kiloyla hamile kaldım 72le doğum yaptım ilk kızımda hemen verdim bişey yoktu ne göbek ne bişey ikinci kızımda kilomu verdim ama göbeğim sünger gibi yumuşak ve sarkık kafayı yiyorum içime cekiyorum olmuyo bak aklıma geldi şimdi yinesenağlama napmalıyım ben yaa sünger nasıl yumuşak olursa benimkide aynı

6. 12 Ocak 2009
  7. kedicik81

kedicik81 işte yanlızlık ben buyum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bende sezeryan oldum göbek genelde sanırım kalıyo benim kaldı mesela çok fazla değil ama o dikişlerin oldugu kısımda oluyo birazcık göbek

8. 12 Ocak 2009
  9. swet2006

swet2006 ÇOK FİKİR, TEK ÇÖZÜM Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    88
    3. çocukta bende sezeryan oldum. iki çocuk annesi olmama rağmen bozulmayan fiziğim sezeryan sonra mahvoldu. dikiş yerim çok kötü. sarkık bir karın. 10 ay geçmesine rağmen karnım hala toparlanmadı. mümkünse normal doğurun arkadaşlar. sezeryanı toparlamak oldukça zor.

10. 12 Ocak 2009
  11. ZYNPalp

ZYNPalp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    o yağ dokusu sünger gibi dediğin. onu yakman lazım. yani spor yapıp o bölgeyi eritecek hareketleri yapacaksınız. ben yeni başladım bakalım bir haftadır spor yapıyoruz. ilk gün her tarafım ağrıdı ama şimdi alıştı vücut. eriyecek inşallah

12. 12 Ocak 2009
  13. lunet

lunet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet arkadaşlar...sezeryan sonrası toparlanmak çok zor oluyor.benimde 2 tane evladım var...allahım cümlemizinkini bağışlasın inşallah...ikiside sezeryan.......gerçekten ikisindede çok kilolar aldım....vermem çok zor oldu...mücadele ettim hep.....eski kilolarıma dönmem ancak bir sene sürdü....göbeğim çok az kaldı işte.....o kadadar uğraş kilo vermeye sonuçta göbek azda olsa kalıyo....normal doğum yapanlardada göbek kalıyo aslında.....arkadaşlarımın çoğunda göbek kaldı mesela.....bence birazda yapı meselesi galiba.......sağlıcakla kalın......

14. 23 Ocak 2009
  15. emosum

emosum yaşamak direnmektir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende sezeyanla dogum yaptım su an bebegim 6 aylık ve göbeğim hiç kalmadı korse kullanmıstım ben eger korse kullanmıyosanız bile sarın karnınızı

16. 23 Ocak 2009
  17. txixlsxixm72

txixlsxixm72 Kuzusuna ve kocasına Aşık Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 47 kiloyla gebe kaldım:CüvCüv: 65 kiloyla doğum yaptım:KK46: Ne bir çatlağım ne de göbeğim var dümdüz karnım hemde bebek doğtuktan sonra hastanede dümdüzdü hala öyle:teytey::sm_cool: bir tek bacaklarımda hafif selülüt var onlarıda geçirmeye çalışıyorum:1rolleyes: annemde böyleymiş sanırım genetik 2. doğumdan sonra ne olur bilemem tabi çocuk istersek..CADIARZU

18. 23 Ocak 2009
  19. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen onu düşünme sağlıkla doğurda önemli olan o göbeğe meyiliysen kalıyo azcık 52 ile hamile kaldım 67 ile doğurdum sezeryanla şu an 51 kiloyum çok hafif çıplakken göbeğim var
    drum sporsuz geçmez dedi ve korseye izin vermemişti