sezeryan ile doğum yapan arkadaşlar spora ne zaman başladınız

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve zeynepp35 tarafından 18 Eylül 2009 başlatılmıştır.

18 Eylül 2009
    Konu Sahibi : zeynepp35
  1. zeynepp35

zeynepp35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar 2 ay önce sezeryan ile doğum yaptım bu iki ay içerisinde 13 kiloya yakın verdim fakat göbeğim olduğu gibi duruyor mekik çekmek istiyorum bel kemeri kullanmak istiyorum ama sezeryan ile doğum yaptığımdan korkuyorum sizce spor yapmaya özellikle mekik çekmeye ne zaman başlanmalı sezeryan sonrası bel kemeri kullannan varmıkaçıncı bel kemerini kullanan arkadaşlar kaçıncı aydan sonra kullandılar

2. 18 Eylül 2009
  3. deryadeniz8380

deryadeniz8380 Oğlum EGE abi oluyor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktorlar göre 6 ay spor yapmayın diyorlar göbekteki sarkıklığı takma kafana zamanla kaslar tekrar sıkılaşıyor merak etme ben doğum yapalı 7 ay olacak kilom kalmamıştı ama sarkıklık için mekiğe niyetlenmiştim 6 ayı duyunca bıraktım şimdide gerek yok zaten doğumdan önceki gibi oldu karnım zamanla toparlarsın baktın olmadı 6 ay sonra başlarsın

4. 20 Eylül 2009
  5. nxixnxixm

nxixnxixm nınım ve ata'm herşeyim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    n asıl verdin 13 kiloyu
    ben 5 kilo verdim gerisi duruyor..
    2 ay oldu doğum yapalı..halen kilolar bende ..
    yeni yeni koşu bandına başladım..mekik için erken daha..ben
    deli gibi kilo vermek istiyorum. eşimde kızıyor kendisi doktor ..
    bane diyorki kolay değil büyük bir ameliyat geçirdin kendini fazla zorlama şimdilik..

6. 24 Eylül 2009
  7. yasenya_

yasenya_ Tecrübe_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ben ameliyattan 15 gün sonra başlamıştım.çok tehlikeli benimki büyük bir risktii ama şükür birşey olmadı.bekleyemedim işte o göbeği öyle görünce.şimdi birşey kalmadı.doğum yapalı 6 ay oldu.bu zamana kadar 19 kilo verdim.1 kilo daha var vermem gereken