Sezeryan ile Doğum Yapan Süper Annneler

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve lilywater tarafından 23 Kasım 2008 başlatılmıştır.

23 Kasım 2008
    Konu Sahibi : lilywater
  1. lilywater

lilywater Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hepizin gözu aydın Allah analı babalı buyutsun darısı basımıza insalah
    Sezeryan cok mu zor oluyo ,Agrılar ne kadar zamanda gecıyo, tavsiye edıyomusunuz şididen tesekurler

2. 23 Kasım 2008
  3. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Hahahahaha lily yarım elma gönül alma durumu olmuş seninki. Sen de süpersin valla :)))

4. 23 Kasım 2008
  5. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    ben sezeryan doğum yaptım, ağrılar 1 hafta kadar sürüyor ama sadece yataktan kalkarken oluyor yani her daim bir ağrı yok öyle....2. gece gaz problemi dışında genelde şikayet etmedim ben...

6. 23 Kasım 2008
  7. elifdem

elifdem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bazen keşke erkek olsaydım diyorum cok bunaldığım zamanlarda eşime. havadan evlat sahibi oldun diyorum ama son bir senedir yaşadıklarım ve hissettiklerimi düşününce hemen vazgeçiyorum bu düşüncemden,
    annelik dünyanın en güzel duygusu, heşeye rağmen
    ve bütün anneler süper. bütün güzellikleri hakediyolar. canım annemi artık cok daha iyi anlıyorum.

8. 23 Kasım 2008
  9. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    annelik süper :))) ama sezeryan felaket :KK43:(
    Allahtan oğlum kucağımda , onun için herşeye değer ama bugün 5.günüm hala çok ağrım var , tuvalete çıkamadım , gazımı çıkaramadım , oturup kalkamıyorum , herşeyin doğalı en güzeli... oğlum için herşeye değer ama keşke normal doğurabilseydim yavrumu , şu anda daha enerjik olur , herşeyine kendim yapardım , emzirmek dışında hiçbirşey yapamıyorum şu anda :KK43:

10. 23 Kasım 2008
  11. elifdem

elifdem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım üzülme;
    moralini yüksek tutarak daha kolay iyileşeceksin. herkesin bünyesi farklı, 1 hafta sonra sen de daha bi toparlanmış olacaksın. zaman lazım biraz daha.
    bunalınca bebişimin yüzüne bakıp şöyle bi kokluyorum ben her şeyi unutuyorum o zaman.
    sen de öyle yap, onlar için her şeye değer..

12. 23 Kasım 2008
  13. beklemek

beklemek Aşklarım İrem ve Eymen Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende istemeyerekte olsa iki kere sezeryan oldum ikincisini atlatalı daha 19 gün oldu:)) ilkini 6 sene önce yapmıştım o çok ağrılı ve kötü geçmişti ama ikinci sezeryanım allahıma şükürler olsunki çok daha rahat geçti dr.um bile bana biryerlerine birşeyler tak nazar değecek sana diyor çok azimlisin diyor düşün artık. evet çok ağrım oldu ama süreci bildiğim için idare ettim ağrı kesicilerini düzenli al az bir ağrıyla atlatırsın inşallah ama tabiki eğer yapabiliyorsan normal doğum yap derim benim içimde hep bir ukte kaldı keşke biri normal biri sezeryan olsaydı iki duyguyuda tatmış olurdum insanlar şimdi böyle ayyyyyyy kesilip kesilip geliyorsunuz gibi laflar edince insan çok üzülüyor ben isteyerek kesilmedim çünkü doğumum gerçekleşememişti ikinciside zaten ilki sezeryan olunca yapmıyor dr.lar ama böyle boş konuşanlara çok kızıyorum insan ister isteyerek olsun isterse istemeyerek olsun sonuçta o doğumu gerçekleştirmiş dalga geçmek çok yanlış bence. Hem acısı normal doğuma göre bence sonradan daha bile fazla

Neyse canım umarım güzel kolay bir doğum gerçekleştirirsin sevgiler

14. 24 Kasım 2008
  15. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım oğlum olmasa zaten katlanamam bu acılara , onun için herşeye değer , benim minik masum yavrum .. bide sezeryanı oldum kaynanamdam bin tane laf işitttim , sanki doğuran , acı çeken o , bide o sinirimi bozuyo baya :KK43:( en sonunda dün babam sezeryansa sezeryan ne olmuş yani , aslan gibi bi torun verdi kızım var mı ötesi diyince sustu hanımefendi yoksa hala başımda konuşmaya devam edecekti.. hay allahım yaa bide bunlarla uğraşıyorum işte :KK43:(

16. 24 Kasım 2008
  17. mysever

mysever Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    cnm ben genel anestezi ile sezeryan yaptım ve çok memnun kaldım normal doğum die tutturmuştum ama iyikide sezeryan olmuş hiç ağrım olmadı ilk gün gazımı çıkardım 2. gün zaten hiç yatmadım yatağa yatıp kalkarken biraz bi zorluk oluyo ama onun haricinde hiç doğum yapmamış gibiydim

18. 25 Kasım 2008
  19. Swetter

Swetter Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben kendi isteğimle sezeryen doğum yaptım ve narkozdan ayılmamla pişmanlığım başladı. Çok ağrılı sancılı mecburen hareketsiz 1 hafta geçirdim. Şu an 18 gün oldu hala tamamen düzeldim diyemem. Keşke normal doğumu deneseydim :KK43: