sezeryan ile doğum yapanlar ve tuvalet ihtiyacı

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve eternetim tarafından 3 Ekim 2010 başlatılmıştır.

3 Ekim 2010
    Konu Sahibi : eternetim
  1. eternetim

eternetim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sezeryanla doğum yapan arkadaşlar ..doğumdan sonra alaturka tuvaleti kullanmakta zorlandınız mı.dikişlerle eğilip kalkmak kolay oluyormu? Bizde alafranga yok bizimkiler tutturdu eğilip kalkamazsınmadikalcilerden hastaların kullandıklarından alalım diye..kullanan var mı ? ikiz hamilesiyim simdi bile çömelemiyorum sizce gerekli mi fisfisfis fisfisfis

2. 4 Ekim 2010
  3. atinese

atinese Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım bana neler neler dedıler hep korkuttular boşuna hep kaygılar yasamısım sezeryan oldum tek basıma wc ye gırdım hıc agrım sızım olmadı dr verdıgı agrı kesıcılerı bıle hıc ıcmedım eve gelıncede bebısımı hep kendım gıydırdım temızledım altını degıstırdım devamlı gezındım evın ıcınde, herkes baktı kımseye ıhtıyacım yok 3 gun sonra gıttıler evıne:KK1: alafranga tuvaletı olmayan bır arkadasım şöyle yapmıstı salondakı yemek masasının sandalyesının oturulan yerını cıkarmıslar sandalyeyı wc nın ustune koymuslar hem sandalyenın kenarlarından tutunmus destek almıs oluyordu cok rahat ettım dıordu

4. 4 Ekim 2010
  5. PINARIMMMM

PINARIMMMM seninle yeniden hayata... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şahsen ben o güne kadar alafranga tuvaletin büyük bi nimet olduğunu ogün anladım. o olmasaydı yapamazdım şahsen çünkü insan eğilip kalkamıyo ilk zamanlar bana göre gerekli

6. 4 Ekim 2010
  7. anten

anten Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben sezeryanı 14 yıl önce oldum eve geldiğimin 2. günü ayakta geziyordum haftasına cam sildim
    sezeryan sonrası anlatıldığı gibi değil amaaaa canın naz yapmak ister o başka yapabildiğin kadar yap

8. 4 Ekim 2010
  9. sessiz fxixrtxixna

sessiz fxixrtxixna ŞükürlerOlsunAllah'ım:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kişiye göre değişir belki ama,ben özellikle ilk bir iki hafta alfranga tuvalet olmasaydı çok zorlanırdım,çünkü eğilip kalkarken dikiş yerleri ağrıyor..

10. 4 Ekim 2010
  11. ZYNPalp

ZYNPalp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kadınlar kadınlara acımasın değilmi. herkesin ağrı eşiği aynı değildir. tıpkı her espiriye aynı oranda gülmemek gibi anlatabiliyormuyum.

12. 4 Ekim 2010
  13. why_be

why_be varken yok gibi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    doğumdan hemen sonraki gün iyi ki alafranga tuvalet varmış dedim. yoksa ilk günlerde çok zor oluyo. evimizde alaturka tuvalet vardı. ama ben hiç zorlanmadım

14. 4 Ekim 2010
  15. sessiz fxixrtxixna

sessiz fxixrtxixna ŞükürlerOlsunAllah'ım:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaydirigubbakcemile5alkisalkisalkis

16. 4 Ekim 2010
  17. eternetim

eternetim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkürler arkadaşlar tavsiyeleriniz için.İnş. ihtiyaç olmaz. Benim evde var normalde ama annemde kalacam 40 çıkana kadar iki bebek olunca.Ayrı şehirlerdeyiz maalesef.Onlarda kaygılanıyor şimdiden ağrılarım olunca. Daha fazla çekmemem adına. Sorun yaşamayan arkadaşlar rahatlattınız beni.Çünkü kimseye eziyet etmek istemiyorum. Tekrar teşekkürler tavsiyeleriniz için.

18. 5 Ekim 2010
  19. SaHmErAn

SaHmErAn Yusuf alim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    evimde alaturka tuvalet vardı ilk günler eşim yardımcı oldu bi kaç gün sonra da kendim gidebildim. yoksa şart değil