sezeryan olalı 10 ay oldu ama:(

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve bonboncum tarafından 8 Şubat 2010 başlatılmıştır.

8 Şubat 2010
    Konu Sahibi : bonboncum
  1. bonboncum

bonboncum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,
    Benim oğlum 19 aylık olmak üzere. Epidural sezeryanla doğum yaptım. Ağrılarım geçmiş gibiydi ama şimdi oğlum ağırlaştıkça onu taşıdığımdan mı bimiyorum ağrılarım yine başladı. Dikiş bölgemin üstünde çok rahatsız edici bir ağrı var. Belim de ağrıyor. Bu kadar zaman geçmesine rağmen ağrı şikayeti olan var mı yoksa ben tek miyim? Cevaplarınızı bekliyorum moralim çok bozuk...

2. 8 Şubat 2010
  3. asdfgh789

asdfgh789 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    mrb canım bende 5 ay önce epiduralle dogum yaptım bu güne kadar agrım olmadı görümcemde sezeryan dogum yaptı ve agır kaldırdıgımda zorlandıgımda agrı oluyor demişti 5 yıl olacak neredeyse sanırım agır kaldırmandan oluyor sezeryanda bir ameliyat sonucta dikkat etmek gerekiyor

4. 8 Şubat 2010
  5. bonboncum

bonboncum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cevabın için çok sağol ben de sadece ben mi bu kadar zaman olmasına rağmen ağrı çekiyorum diye düşünüyordum.

6. 11 Şubat 2010
  7. nek

nek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim de 1,5 ay oldu kikislerimin üst bölgesinde dokununca değisik bir ağrı oluyor...ilk sezeryanımda böyle değildi bende meraklanıyorum