Sezeryan sonras ars olan Anneler..Ne olur cevap verin

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve bonboncum tarafından 30 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : bonboncum
  1. bonboncum

bonboncum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Moralim çok bozuk nolur yardım edin. Ben doğum yapalı yaklaşık 4 ay olacak ama hala dikişimin üst kısmında ağrılarım ve rahatsızlık hissi devam ediyor. Beni çok rahatsız ediyor. Forumdan bunu daha önce yaşayan anneler olduğunu okudum. Geçti mi yoksa hep böyle mi kalacak. Lütfen yardımcı olun, moralim çok bozuk

2. 30 Temmuz 2009
  3. nil03

nil03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında en güzeli normal doğum ama zorunlu kaldığımızda sezeryan tek çare oluyor.Sezeryan resmen ameliyat ben o ağrıları 6 ay çektim.Zamanla geçiyor merak etme üzme kendini ağrı kesici falan kullanıyor musun?:1hug:

4. 30 Temmuz 2009
  5. inanna13

inanna13 nil'im.. Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun..
    hissizlik normal ama ağrı olması doğr gelmedi bana..arada benim de ağrıdığı oldu ama çok eğilip kalktığımda falan..bi görünsen doktora için rahatlar aslında..

6. 30 Temmuz 2009
  7. bonboncum

bonboncum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hemen cevap yolladığınız için çok teşekkürler. Ağrı kesici kullanmadım kullansam faydası olur mu acaba? Geçiyor diyorsun yani rahatladım biraz sağol. Galiba biraz ağır kaldırmaktan oldu. Bir de bebeğim 7 kiloyu geçti ve hep kucağımda. Ondan da olabilir. ınşallah geçer çünkü çok rahatsız ediyor

8. 30 Temmuz 2009
  9. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    maşallah bebeğine canım benimki 5 aylık 6550 daha bu ay sadece 100gr aldı çok üzüldüm ek dıdaya başladım neyse gelelim konuya..
    sezaryanın en zor yönleri işte benim dikişlerimdede ara sıra bi sızı oluyo sanki bıçak saplanır gibi sonra geçiyo hissizlik var üst kısımda ama elimle dikişin tam üzerine dokunduğumda acıyo..
    özellikle ağda yaptırırken neredeyse ağlıcak gibi oluyorum çok canım acıyo dikişlere bişey olcak zannediyorum..
    ne zaman nasıl geçer bilmiyorum ama..

10. 30 Temmuz 2009
  11. bonboncum

bonboncum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimki biraz boylu ve kilolu; ama "kilolu bebek sağlıklıdır "diye birşey yok. Seninki de çok sağlıklıdır eminim çok tatlı görünüyor:) Mesajın için çok sağol. İnşallah bu ağrılardan kurtuluruz ne diyeyim. Benim şimdilik pek umudum yok.

12. 30 Temmuz 2009
  13. ysfmir

ysfmir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bende daha 15 günliük sezeryanlıyım ağrım var ağrı kesici içiyorum parol zamanla geçiyor bu ikinci sezeryanım yanlız benim dikişleirmde enfeksiyon oldu antibiyotikte kullandım şimdi daha iyiyim

14. 1 Ağustos 2009
  15. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    benim sezeryan olali 6 ay gecti ama bazen yanik gibi sizlar dr um normal oldugunu söyledi ama sen de bir dr una danis canim ne olur ne olmaz.korkma insallah birsey olmaz.eger dikis yerlerin kizarir,siserse o zaman süphelenebilirsin ..

16. 2 Ağustos 2009
  17. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bendme 1 ay oldu agr kaldrnca iş yapınca agrıo cok..kızlar süper bı agrı kesıcım var tavsiye edrim mutlakaaaaaaaaaaaa deneyın ADVıL.anında kesıo agrıyı..hastanede vermşlerdı bana..l

18. 3 Ağustos 2009
  19. arda_

arda_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ah ben boşuna bekliyorum ağrılarımın geçmesini o zaman.doğum yapalı 10 gün oldu ve ağrım sızım neden bitmiyo diye ağlayıp duruyom.desenize girdik bi defa bu yola Allah yardımcımız olsun.