Sezeryan sonrası ayaklarınızda ve bacaklarınızda ağrı oldu mu?

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve tonguc tarafından 15 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

15 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : tonguc
  1. tonguc

tonguc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet kızlar ben yere basamıyorum. aynı sorunu yaşayan var mı? sezeryan olalı nerdeyse iki ay olacak ama hala geçmedi. sizdede oldu mu böyle ağrılar?

2. 15 Mayıs 2010
  3. venice84

venice84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba bende sezeryan olalı yarın tam 1 y olacak ama bacak bel agrısı var ve karın rahim bolgem de sızlıyor ne zaman gececek bende merak ediyorum...

4. 16 Mayıs 2010
  5. biyologeda

biyologeda Annesininnnnn balbademi Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    113
    benimde sürekli el bileklerim agrıyordu 2 ay ayaklarım agrıyordu zamanla gecti sebibebini arastırdım vücüt kendini doguma hazırlarken kemikler gevsermiş o yüzden oluyormuş diye duydum ama dogru ama yalan ama merak etmeyin geciyo

6. 16 Mayıs 2010
  7. april_sun

april_sun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    akannehirkızlar konuyla biraz alakasız biliyorum ama sezerya sonrası ameliyat izi nasıl kalıyor? çok bariz bir görüntü mü?
    bebeğim dönmediği için zorunlu sezeryan olacak gibi benim; ama encok ondan korkuyorum

8. 16 Mayıs 2010
  9. tonguc

tonguc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    sezeryan sonrası iz zaman geçtikçe küçülüyor. benim iki ay olacak nerdeyse ilk zamanlara göre küçüldü. ben dikkat edmedim üçüncü haftada kendimi iyi hissettim ve biraz temizlik yaptım evde. dikişlerin etrafı sert ve bazen acıyor.Allah yardımcın olsun canım.

10. 16 Mayıs 2010
  11. tonguc

tonguc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet el bileklerimde ağrıyor ama ben doğumla ilgili değildir diye düşündüm. :) umarım geçer.

12. 16 Mayıs 2010
  13. tonguc

tonguc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım benimki o kadar kötü geçtiki o ağrılardan hiç kurtulamayacağımı düşünmeye başlamıştım. ama şimdi daha iyi hissediyorum. şu ayaklarımın ağrısıda kesilse çok sevineceğim. sanırım kendimize biraz zaman vermeliyiz. sezeryandan sonraki ilk iki hafta başım çok ağırdı tansiyonum 18 lere çıktı. hayatımda öyle bir ağrı yaşamadım. o geçti ya geriside geçer. dilerim en kısa zamanda atlatırız:)

14. 17 Mayıs 2010
  15. arac

arac süt oğlum :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    geçmiş olsun benimde sezeryan sonrası uzun süre bacaklarım ayağa kalkınca sendeliyordu şimdi beş ay oldu sadece ayaklarımı birden yere basamıyorum galiba bu da yavaş yavaş geçecek

16. 17 Mayıs 2010
  17. ulkeryildizi

ulkeryildizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Benim de ayaklarımda ağrı oldu. 5 ay oldu, ilk zamanlar kadar olmasa da hala ağrı var biraz...

18. 18 Mayıs 2010
  19. tonguc

tonguc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benim iki ay oldu. bugün geçer yarın geçecek diye kendime moral veriyorum. 5 ay hiç kulağa hoş gelmiyor. umarım o kadar devam etmez.:KK43: