Sezeryan sonrası hamilelik süreci

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve Melegim26 tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Mart 2010
    Konu Sahibi : Melegim26
  1. Melegim26

Melegim26 Rabbim Sana Emanet'iz... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ben 26 aralık 2009 da sezeryanla bebegımı dunyaya getırdım bebegımde ebstaın anomalısı tanısı konulmustu ve bebegım dogar dogmaz öldü...ben cık buyuk bır boşlugun ıcerısındeyım yenıden hamıle kalabılmek acımı bıraz olsun azaltacak dıye dusunuyorum ve hemen hamıle kalmak ıstıorum ama yakınlarım 6 ay beklememın ıyı olacagını söyluyor sızce hemen yapmamda bır sakınca varmı...ayrıca esımdede hareketlı sperm sayısı az.. korunmayı bıraktıktan 4 ay sonra oldu bebegımız...bana yardımcı olun ıyı seyler soyleyın lutfennnn

2. 15 Mart 2010
  3. melisdeniz

melisdeniz ıkı erkek annesı :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    geçmiş olsun canım..alalah sabır versin dogumdan sonramı ölldüüü...
    enaz 6 ay ara veriliyo diye biliyorum ama hemende klabilirsin.hayırlsı

4. 16 Mart 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba, çok çok geçmiş olsun, böyle durumları duymak ya da yaşamak benim mesleğimin en sevimsiz tarafı. ama hayat diyip devam ediyoruz. bakın siz de hemen başka bir bebek yapma telaşına girmişsiniz. ama öncelikli olan sizin sağlınız ki bebeğinizi taşıaybilen bir rahim gücünüz olsun. 6 ay da değil tavsiyem çünkü sezeyan ile doğum olmuş oradaki dokuların iyileşmesi için zaman gerekir. eğer eşinizde sperm hareketi zayıf ise kendi denemeleriniz başarısız olur ise iyi merkezlere başvurun. ama lütfen acele etmeyin. bir sene hem kendinize hem vücudunuza zaman tanıyın. sizin yaşınızın genç olduğunu düşünerek beklemenizi öneriyorum. sevgilerimle.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.