sezeryan sonrası kanama

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve pitos25 tarafından 30 Ekim 2009 başlatılmıştır.

30 Ekim 2009
    Konu Sahibi : pitos25
  1. pitos25

pitos25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben 2 ay önce üçüzlerimi sezeryanla dünyaya getirdim ama hala kanamam geçmedi regli olmuş kadar kan geliyor ara ara kesilip tekrar çoğalıyor dr gitmeye korkuyorum muayne eder diye normalmi acaba sizin ne kadar sürdü

2. 30 Ekim 2009
  3. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen bilirsin ama bence bir an evvel doktora git sanırım rahmin toplamamıştır eğer biran evvel gidersen vereceği bir antibiyotikle toparlarsın yoksa kanı çekmek zorunda kalabilirler ama yinede inşallah birşeyin yoktur.bu arada korkma bu korkacak birşey değil

4. 31 Ekim 2009
  5. pitos25

pitos25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    inş antibiyotikle tedavi edilebilcek gibidir diğer dediğin seçenek çok korkunç olmalı
    aranızda başka bu sorunu yaşayan yokmu kızlar

6. 31 Ekim 2009
  7. adrenalin1

adrenalin1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Acilll doktora git canım,muayeneden korkma sakın.
    Bebişlerinin sağlıklı bir anneye ihtiyacı var,

8. 31 Ekim 2009
  9. bellus

bellus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben sezeryanla doğum yaptığım zaman, kanamalarım ara ara bir buçuk ay sürdü. ama abartılı bir kanamam olmadı. doktorum bu durumun normal olduğunu, hatta regl olmaya başlayana kadar ara sıra yoklayacağını da söyledi.

sezeryan sonrası kanama miktarının doktorun ameliyatta kullandığı teknikle ilgisi var. rahim yeteri kadar temizlenmezse, vücut kendini doğumdan sonra temizlemeye ve rahimde kalanları dışarı atmaya çalışacaktır. uyguladığı tekniğin senin üçüz doğurmanla da ilgisi olabilir tabi. bu konuyu doğumunu yaptıran doktoruna danışmanda fayda var tatlım. bu arada, bebişlerin hayırlı olsun; Allah analı babalı büyütsün :nazar:a.s.

10. 31 Ekim 2009
  11. pitos25

pitos25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürederim kızlar cevaplarınız için sanırım 40 içinde reglide oldum çünkü karnım ağrıdı dediğiniz gibi bana dr yolu göründü