sezeryan sonrası karında kararma..

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve jinep tarafından 6 Şubat 2010 başlatılmıştır.

6 Şubat 2010
    Konu Sahibi : jinep
  1. jinep

jinep tontiş kızım benim.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba,

siteye yeni üye oldum..öncesinde hep takip ediyordum ilgilendiğim konuları.. bende 25 gün önce sezeryanla doğum yaptım..karnımın üzerinde içteki dikişlerin üstünde yani..kararmalar oldu..resmen ten rengim değişti..bilgisi olan varmı..neden olabilir..

2. 6 Şubat 2010
  3. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benimde olmuştu neden olduğunu hiç araştırmak aklıma da gelmedi fırsatımda olmadı o sıralar oğlumun derdine düşmekten :) sonra kendi kendine geçti şimdi bişey yok

4. 6 Şubat 2010
  5. gorkem06

gorkem06 dumadumadum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Canım karın bölgesinde daha dogrusu rahmi cevreleyen deri üzerinde kararmalar olabilir, rahmin dogum sonrası küçülmesi nedeniyle üzerindeki derinin esnekligini kaybetmesi nedeniyle. ama kısa sürede kendini toparlar ve ve koyulaşma, sarkma görüntüsü yok olur özellikle emziriyorsan daha hızla düzelir bu. dikişlerinde başka bir sorun yoksa nedeni o bölgenin de kendini toparlaması olabilir. ama agrı, vb hassasiyet varsa doktorunu bir arayıp sor derim en azından...

6. 6 Şubat 2010
  7. jinep

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    o bölgede hissizlik var..o da normal heralde..onun dışında ağrı falan yok..bebeğimi emziriyorum..umarım çabucak geçer..kalıcak diye korkuyorum..göbeğimde hafif sarkma da var zaten :KK43:

8. 6 Şubat 2010
  9. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hissizlik çok normal herkeste olan bişey o benimde hala devam ediyo sarkmanın toparlanması içinde çok erken merak etmeyin düzelir ağrı sancı olmasında görüntü elbet düzelir

10. 6 Şubat 2010
  11. jinep

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öyle tabi..ama yinede bazen moralimi bozuyor..sonra masum masum uyuyan bebişime baktıkça unutuyorum hepsini :) teşekkür ederim bilgiler için..