sezeryan sonrası kum torbası???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kralichee tarafından 27 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : kralichee
  1. kralichee

kralichee hayırlarla gel miniğim :) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar.sorum sezeryan olan arkadaşlara ameliyat sonrası doktor karnınıza kum torbası koydu mu?
    bir arkadaşım kum torbası koymak sakıncalı dedi.yani rahimde yapışıklığa neden olabiliyormuş.
    ben henüz yeni hamileyim(yaklaşık 2 aylık)
    gittiğim doktor kum torbası koyuyormuş.bu da beni korkuttu açıkcası.gerekirse doktorumu değiştiririm.
    bilgisi olan arkadaşların düşüncelerini alabilir miyim??

2. 27 Temmuz 2010
  3. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Hayır kum torbası konulmadı ameliyattan 5 saat sonra yün korse giydirdi ayağa kaltığımda rahat yürüyüm diye kum torbasını bende duydum gaz sorunu için koyuyo galiba bazı doktorlar

4. 27 Temmuz 2010
  5. Azize45

Azize45 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    bana kum torbası koyuldu...ve çok acı verici bişey birdaha asla istemem şu an tekrar hemileyim istemem kesinlikle.
    insan nefes alamıyo 1saat yada fazla bekletiyolar.

6. 27 Temmuz 2010
  7. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    bana koyuldu özelde yaptım 1.5saat kadar kaldı üstümde çok agrı yapıyodu onu aldılar oh çektim karın inmesi için şartmışki benim karnım davul gibiydi 1.5 saatte indi

8. 28 Temmuz 2010
  9. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bende tam aksine o kum torbasıyla bi rahat ettim kızlar, hemşireler geldi alacağız dediler, tabi o sırada çok ağrım var ya sezeryandan dolayı .. kum torbasından sanıyordum ben
    hemşire kaldırınca asıl eziyet başladı.. nefes alırken bile kımıldıyor, biri yatağa deyse ameliyat yerim acıyor, ne konuşabiliyorum ne gülebiliyorum.. meğer o kum torbası oraya baskı yapıp sarsıntılardan da koruyormuş.. hatta hemşireye dedim, ben daha beter oldum diye, o da dedi ki mecburuz kaldırmaya artık böyle duracaksınız..
    velhasıl o kadarda korkulacak bişey değil... konu sahibesi arkadaşım, hele bi ameliyatını hayırlısıyla ol, bebeğine kavuş, gerisi teferruat be güzelim... :lepi: