sezeryan sonrası sütünüz ne zaman geldi...

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve kba tarafından 26 Kasım 2009 başlatılmıştır.

26 Kasım 2009
    Konu Sahibi : kba
  1. kba

kba kızımızı koru yarabbim... Üye

Beğenildi:
    301
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaşlar ben normal doğum istiyordum ama kızım makat gelişli şuan bu nedenle sezeryan olma ihtimalimiz var:KK43: sezeryan sonrası süt gelmesi gecikiyor biliyorum ama en kısa zamanda ne zaman geldi sütünüz..ilk bir hafta gelmiyor diyenler var doğrumu?doğum çantamıza mama almamıza gerek var mı??ayy ne çok sordum öle dimi:)

2. 26 Kasım 2009
  3. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    benim kızımda makat gelişliydi ve suyum azalmışdı 12 gün erken sezaryanla doğum yaptım.12:30 da sezaryana girdim ilk gözümü açtıgımda saat 14:15 di odama çıkarıldıgımda da 16:00 idi. kızımı 3.5 saat göremedim çünkü oksijen alımı düzensizdi oksijen çadırında durmak zorundaydı yanıma 16:30 da getidiler hemşireler meme tuttular aradan zaman geçtiği için emmeyi unutmuş garibim. 1 saat sonra tekar denediler ve cokur cokur emdi ve benden süt geliyodu hiç sütle ilgili bir sorun yaşamadım şükür.aklımada sütüm gelicekmi gelmicek mi diye hiç getirmedim o konuyu aklımdan sildim hiç takmadım belki onun etkisi olmuşdur

4. 26 Kasım 2009
  5. gxuxzelresim

gxuxzelresim mutluyum çünkü anneyim:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    1,5 yıl önce spinal sezeyanla doğum yaptım.oğlum doğdu odaya çıkardılar benimde dikişlerim yaklaşık yarım saat sürdü.odaya çıktığım gibi zaten uyanık olduğum için hemen emzirdim.yani oğlum doğduktan 45 dakika sonra emdi :)

Sahsultan1 bunu beğendi.
  6. 26 Kasım 2009
  7. titi8686

titi8686 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende sezeryan oldum sezeryandan en fazla yarım saat sonra getırdıler bebısımı emzırmem ıcın benımde sutum hemen geldı hıc sorun cekmedım ama sutun gelmesı kısıden kısıye degısebılır normal dogum yapan arkadasım sutu benden daha gec gelmıstı kafan takma sen onu bebıs memeyı emdıkce sutun gelır korkma...

8. 26 Kasım 2009
  9. sampuan

sampuan umutsuz vaka... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bende sezeryan oldum 2.ci gün geldi sütüm
    kişiden kişiye değişiyo bu durum kafana takma bence
    mama hastaneden veriyolar.biberon al yanına
    umarım hemen gelir sütün

10. 26 Kasım 2009
  11. kba

kba kızımızı koru yarabbim... Üye

Beğenildi:
    301
    Ödül Puanları:
    123
    inşallah benimde öle olur kızlar ya..o ilk zamanda emziremezsem üzülürüm ama hayırlısı bakalım..

12. 26 Kasım 2009
  13. merveege

merveege Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sütüm gelmezse mama vermelerini istemiyorum yaa:KK43: bi doktor,bebeklerin açlığa 2 gün bile dayanabilecegini söyledi.tabi 2 gün aç bırakacak değiliz de,nasıl olsa süt gelir ilk gün.4-5 saat beklesin bebişkaydirigubbakcemile3heralde öncesinden hemşireleri tembihlemem mi gerekiyo ne?

14. 26 Kasım 2009
  15. NisaNurum

NisaNurum Canım Kızım Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben bir gafta sonra dra gitmiştim dikişlerim için dikişlerim alındı hemen banyoya girdim ondan sonra sütüm geldi sezeryanda ilk bir hafta sütün oluyo ama çok değil tabi bebek doyuyo onla doymıcak diye korkma ben ne mama aldım yanıma neden başka bişi sütümde yetti kızıma doyduda sarılığıda azdı çok olmadı bi tek gözlerinde vardı bide ensesinde başkada bi yerinde yoktu

16. 26 Kasım 2009
  17. nrt82

nrt82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim hemen geldi.süt konusunda sorunum olmadı ama göğüs uclarım çok kötü oldu cok canım yandı ama bir krem sürdüm anında fayda etti.isminide vereyim purelan süper bir krem medikallerde satılıyor.

18. 27 Kasım 2009
  19. gorkem06

gorkem06 dumadumadum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    yarım saat içinde verilmesi gereken sütü vermiştim... Sonra bir süre ugrastı memeyi alamadı ama nihayet verdik cok şükür...