Sezeryan sonrası titreşimli kemer

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve kardelencim tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

26 Şubat 2010
    Konu Sahibi : kardelencim
  1. kardelencim

kardelencim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ben 5 ay önce sezeryan oldum öyle bir göbek kaldıki doğum yapmamış gibiyim :KK43: Aslında 6 kilo fazlam kaldı ama bu göbek beni deli ediyo. Şu yürüyüş bantlarında olan titreşimli kemerler varya sezeryan sonrası onlar kaçıncı ayda kullanılır? Kullanan varmı yada bi yararını gören var mı acaba? Oğlum 1 ay sonra ek gıdaya başlıycak acaba hafiften rejime başlasam sütte bi sıkıntı olurmu ki?

2. 26 Şubat 2010
  3. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Aslında onu bende merak ediyorum benimde var evde titreşimli kemerim ama sezeryandan ne kadar süre sonra kullanılabilir?Sonuçta vuruyor insanın karnına.Dikiş yerlerini acıtır eminim.Ne kadar süre sonra kullansak iyi olur ?

4. 1 Mart 2010
  5. kardelencim

kardelencim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Cevap verecek kimse yokmu :KK43:(((((((((

6. 1 Mart 2010
  7. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Kızlar cevap olurmu bilmiyorum ama. hamileliğimi öğrenmeden önce bir merkezle anlaşma yapmıştım 7 seans bölgesel zayıflama pasif jimnastik için. Hiç başlayamadım ama ödemeyi yapmıştım. Mecburen doğum sonrasına erteledim. Ordaki uzman normal doğumda 1 ay sezeryanda 2 ay sonra başlayabilirsin demişti. Sezeryan oldum ve 3,5 ay geçti ama hala gidip başlayamadım... Bebişi bırakıp nereye gideceksem..