sezeryan yapan kızlarr bi bakarmısınız

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve caldion78 tarafından 30 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : caldion78
  1. caldion78

caldion78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    herkezde olmadığı bende birass daha fazla olduğu gibi doğum korkum var ayrıca utanma falan filan işte kızlar acaba doktoro ne desem beni sezeryan yapar :sinifsinif:

2. 30 Temmuz 2009
  3. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    kaç haftalıksın canım

4. 30 Temmuz 2009
  5. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    38.037
    Ödül Puanları:
    463
    doktorunuzla açık açık konuşun. korkularınızı, endişelerinizi anlatın. belki sizi gerçekten ikna edecek cevaplara sahiptir ve normal yaparsınız. yok eğer gerçekten şiddetli endişelere sahipseniz hiç üzülmeyin Türkiyedeki doktorlar genellikle bu konuda ısrarcı davranmıyorlar. muhtemelen sezeryan olursunuz.
    hakkınızda hayırlısı olsun a.s.

6. 30 Temmuz 2009
  7. 35OZL35

35OZL35 Canım Oğlum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bence de doktorunuzla açık açık konusun ayrıca gercekten utanıcak bısey yok ameliyathaneye girince sadece bebeğini sağ salim kucağına almayı istiyosun yani normalde de sezeryanda da sonucta doktorlar heryerimizi görüyolar bu da ayrı bı konu :))) ama doktoruna sölersen sezeryan olmak ıstıyorum dıye sezeryana neden olucak bı durumun olması gerekıyor dıye bılıyorum çünkü dırek keyfe keder sezeryan yapmıyolar yasak olduğu için sen en ıyısı doktorunla açık bı şekilde konuş

Allah yardımcın olsun hayırlısı ile kucağına almak nasip etsin evladını