sezeryandaki ustalığı tescillenmiş doktor

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve patik tarafından 4 Haziran 2008 başlatılmıştır.

4 Haziran 2008
    Konu Sahibi : patik
  1. patik

patik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    6ncı ayım...keseme göre olduğu için özel çapada altay kartal a gidiceğim...miyomumdan dolayı sezeryan olmam gerekiyor...kimi arkadaşların dikişleri sorunsuz kimileri sorunlu...annemin mostralık kadın doğumcusundan başka tanıdık bildik bir doktorda bulamadım..kavun deil hoş bakıp da anlıyacağım bu doktorun cerrahi yeteneği iyidir diye...allaha emanet den sonra birde danışayım istedim...belki istanbul avrupa yakasında bir dr önerisi alırım diye...fisfisfis

2. 4 Haziran 2008
  3. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benimde bursada olucak doğumum aynı senin gibi miyomum var. o yüzden sezeryan bende daha yeni budum doktor inşaallah istediğin gibi olur.2 doktor giricek doğuma..istanbuldada hasekide çalışan bir doktorum var ama sezeryan konusunda nasıldır bilemiyorum.ben gebeliğimden önce ona gitmiştim.bakırköyde muayenehanesi istersen yazarım..şimdi istanbula git gel daha zor benim için o yüzden bursaya gidiyorum..

4. 4 Haziran 2008
  5. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    cnm benım dr um sorunsuz yaptı artı dıkıslı degıl lazer yapıstırmalı sana sıddetle tavsıye edebılırımistanbul bağcılar medicine hospıtalde op.dr. tuba acetbnım sımdılık bu sorunum olmadı artı sezeryan yerımdecırkın durmuyo benden onerı gerısı sana kaldı

6. 4 Haziran 2008
  7. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    benım sezeryanımı avcılar hospıtaldan tulay egelı yaptı ben cok memnunum.dıkısım estetık dıkıs dedıklerı yapıstırma seklınde.kesı yerıde cok buyuk degıl.saun ıkı ay oldu dogum yapalı sadece pembe bır ız kaldı.ben ılk aydan berı ona gıttım.suanda hastanedede muayene edıyor.cok ıyı sıcak bır doktor.

8. 4 Haziran 2008
  9. cennetim

cennetim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sezaryen doğumda ve rahim operasyonlarında dalında uzman bir doktor tavsiye edebilirim ama keseye uygun derken doğum ücretinden bahsediyorsanız sezaryen doğum sigortalıya yeni zamlı fiyatı ile 800ytl.bu kış iki halamız bu doktorda rahim ameliyatı oldular daha öncesindede bir çok tanıdığımızın doğumlarını yaptı Allah kısmet ederse bende doğumumu bu doktorda yapıcam doktorun ismi Tamer sözen buda site adresi http://www.avrasyahospital.com.tr/index.php?option=com_content&task=view&id=42&Itemid=55

10. 4 Haziran 2008
  11. EU3

EU3 Guest

canım merhaba ben erken doğum yaptım.valla doktorum olmasaydı.bende oğlumda hayatta olmıyacaktık.ayrıca hem doktorum hemde arkadaşım şafak hastanesinde ali koyuncuoğlu çok memnun kalırsın .benim kesim büyüktü bebekler küçük olduğu için ama 2 gün yattım ve sonrasında ayaktaydım.tavsiye ederim.gidersen aliye adım sinem

12. 11 Haziran 2008
  13. ebru88

ebru88 Guru Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    276
    selam cnm bende TAMER SÖZEN'E gidiyorum kendisi benim 3 yıllık drum çok mükemmel bir doktordur bende herkeze şiddetle tavsiye ederim.....

14. 12 Haziran 2008
  15. melser

melser Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    bende doğumumu özel çapada yaptım ayşegül tecere sürekli gittim doğumumuda o yaptı normal doğum yaptım altay beyinde çok iyi olduğunu doğum yapmıs kişilerden duydum ayşegül hanımda iyi bence değiştirme hastanede iyi sürekli ilgileniyorlar yani ben çok memnun kaldım

16. 6 Ocak 2009
  17. ulkugul83

ulkugul83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende bilgi almak istiyorum konuşabilirmiyiz

18. 6 Ocak 2009
  19. ERVUS

ERVUS CANIM OĞLUM İYİKİ DOĞDUN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    ben doktorumu tek gecerim kadıköy acıbadem tolga ergin
    8 ay olcak dikişim kayboldu nerdeyse ve çok ufak elide çok hafif:)