Sezeryandan Kaç Ay Sonra Tekrar Hamile Kaldınız...

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve melek76 tarafından 24 Haziran 2009 başlatılmıştır.

24 Haziran 2009
    Konu Sahibi : melek76
  1. melek76

melek76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba arkadaşlar ,

Sezeryandan kaç ay sonra tekrar hamile kaldığınızı ve aradaki süreden dolayı bir problem yaşayıp yaşamadığınızı merak ediyorum...

Benim 4 ay dolmak üzere ve bebek düşünüyorum ( ilk bebeğimi kaybettim çünkü ) ...

Verdiğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler...

2. 25 Haziran 2009
  3. hilalmelike

hilalmelike Guest

merhaba canım öncelikle başın sağolsun allah aynı acıyı tekrar yaşatmasın.ben ilk 2004 şubat ,ikinciyi 2006 ekimde sezeryanla dünyaya getirdim .şu anda da 10 haftalık hamileyim ve allah kısmet ederse 2010 ocak ayında üçüncü kez sezeryan olucam.ben arada en az iki yıl olması gerek diye biliyorum fakat bi sene bile beklemeden sorunsuz sezeryan yapan çok insan var

4. 25 Haziran 2009
  5. melek76

melek76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    Amiiin canım...Allah çocuklarına uzun ömür versin...

6. 5 Temmuz 2009
  7. cats

cats Guest

Canım bence bu konuyu doktorunla konuş. Herkesin bünyesi farklı... Tabi yaşadığın acıyı ve getireceği depresyonu da düşünmek gerekli.
    Eğer zorlanırsan bu süreçte bir psikoloğa gitmeni de öneririm. Yardımı olur.
    Yaşadığın zor birşey, ne desem boş. Dualarım seninle.

8. 5 Temmuz 2009
  9. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    en iyisi catsın dediği gibi tatlım..doktorun karar versin.sonuçta oda bir başlangıç olmayacakmı senin için.beklemekte başlangıçtır beyninde bitirdiysen eğer..hepinize dua edicem...hadi bakalım canım iyi haber yaz bizeopuyorumnanaktan

10. 20 Haziran 2010
  11. NURPAL

NURPAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben sezeryanla 36 haftalık bebeğimi dünyaya getirdim. Ve erken doğum nedeni ile onu kaybettim. 6 ay beklemem lazım ama ben 6 ay beklemek istemiyorum. Çünkü günler geçmek bilmiyor. 4,5 ay sonra hamile kalmak istiyorum. Sezeryandan sonra böyle erken hamile kalan tanıdığınız var mı Dikişlerinde açılma oldumu Erken doğum riski yaşadı mı Hamileliğinde de kaç kilo aldı. Cevaplarsanız sevinirim.siz neler yaptınız melek76

12. 28 Haziran 2010
  13. bebish22

bebish22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bnde en az 3 yıl olması gerektiğini biliorum.ama çok mecbur kalındığında kontrol altınbda olmak şartıyla bana doktorum 8.ayda ikinci bebek için korunmayı bırak demişti.
    ben 33 ay sonra yeniden hamileyim şimdi.
    bi tanıdığım var doğumundan hemen bikaç ay sonra yeniden kaldı hemde 3 bebeğine
    şimdi kocaman oldu çocukları :)

14. 12 Mart 2012
  15. kardelen3955

kardelen3955 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba melek76, şuan ben de seninle aynı durumdayım benim ayın 14ünde 6 ay olucak ama beklemek istemiyorum. bu durumu yaşayan birilerinin tecrübelerine ihtiyacım var ve gördüğüm kadarıyla sen bu yazıyı uzun zaman önce yazmışsın. bana yardımcı olur musun lütfen...