sezeryandan ne kadar süre sonra hamile kaldınız?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sweetbaby tarafından 9 Aralık 2009 başlatılmıştır.

9 Aralık 2009
    Konu Sahibi : sweetbaby
  1. sweetbaby

sweetbaby Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beebğimi kaybedeli çok az oldu. herşey çok iyi giderken 32. hftada kaybettim oğlumu. eğidural sezeryanla doğum yaptım. tabi bikaç ay sonra sebebini araştırmak için gidicez. en az 6 ay da korunmam gerek galiba. ama nette genelde 2 sene diyor. bu kadar uzun bekelmek beni yıpratabilir. ben cennete giden meleğime kardeş isticem eminim.

sezeryandan sonra nekadar zaman sonra hamile kaldınız ve herhangi bir problem yaşadınız mı
  2. 10 Aralık 2009
  3. mseda

mseda MeLeğİm BiZimLeSiN....... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım başınsaolsun alah yardımcın olsun çok kötü bişiy seni çok ii anlıorum....2 yıl çok uzun bi süre deilmi bana doktorum üç ay vermişti tahliller yapıldı prolaktin hormonun yksek çıktığı için tedavi oldum o yzden bu süre bir yıla çıktışimdi deneme aşamasındayız allah hepimizin yardımcısı olsun....
  4. 10 Aralık 2009
  5. nalansu09

nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    21 ay sonra..
  6. 10 Aralık 2009
  7. hatice18

hatice18 bitanecik yavrum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm canım başın sağolsun olucak bebişlere allah ömür versin benim dr 2ciye bekleme hemen olsun dedi nezaman istersen kızım biraz büyüsün ama gidişatına bıraktım korunmuyorum şimdilik bay:KK46:
  8. 10 Aralık 2009
  9. 9ul54h

9ul54h elif&irem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım allahım sana ve gelicek bebeklerine sağlık versin.sezeryandan sonra karnı 7 kat kesdiklri rahimide keserek bebegi çıkartıkları için dikişlerin çok fazla oluyor 2 yıl tamamen iyileşme süresi çok erken zamanlarda rahimin yartılma yada dikişlerin iyileşmeden atması mümkün ama bu her zaman herkezde olmuormuş benim arkdaşım kızına tedavi sonucu hamile kalmışdı sezeryanle doğum yapdı tabi bebekleri tedaviyle oldugu için biraz rahat hareket etmişler eşiyle kızı 5 aylık falandı hamile kaldı aldırmadıda kesinlikle şuan doğum yapdı çokda sağlıklı kendiside bebegide. bildigim kadarıyla 2 yıl tamamen iileşmiş hali en kısa zamanda evladını alırsın kucagına inşallah.
  10. 10 Aralık 2009
  11. Premete

Premete Mete ve Tolga'nın annesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım Allah sabır versin. Benim oğlum da melek oldu ben de sezeryan olmuştum. 2 doktora gittim ikisi de 1 sene bekle dediler ama ben 9 ay beklemeye karar verdim 1 sene bekleyecek gücüm yok 9 aya bile zor sabrediyorum. Yine bu siteden oğlu melek olmuş arkadaşımız Melek76 sezeryandan 5,5 ay sonra tekrar hamile kaldı. Şu an 17 haftalık oldu kendi sağlığında da bebekte de herhangi bir problem yok çok şükür. 2 sene sezeryandan sonra vajinal doğum yapabilmek için gerekli süre. Allah bize sabredip kabullenebilecek güç versin, meleklerimizin kardeşlerini de en kısa zamanda göndersin inşallah.
  12. 10 Aralık 2009
  13. ozlenen2010

ozlenen2010 onurefe&yaren Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba canım ,,Rabbim sabırlar versin ,, bende 34 haftalık doğum yaptım ve bebeğimi kaybettim ,, doktorum bana 6 ay süre verdi ,, gerçi benim tedavili olduğu için ha deyince hamilelik olmuyor ..Rabbim gönlüne göre versin inş. canım
  14. 10 Aralık 2009
  15. ccaaddee

ccaaddee Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb cnm başın sağolsun bende 3 ay önce oğlumu kaybettim bende bekliyorum daha doktora gtmedim bende dayanamıyorum biran önce hemen hamile kalmak istiyorum allahım isteyen herkese versin....bide bende kromozom testi istediler bu konu hakkında bilgi sahibi olan varmı?
  16. 10 Aralık 2009
  17. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb canım dış gebelik sonucu sezeryan oldum doktorum 6 ay korunmamı söyledi ben rica minnet 3 aya indirtim şimdi bebiş için çalışıyoruz.
  18. 11 Aralık 2009
  19. 9ul54h

9ul54h elif&irem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım sezeryandan sonra vajinal doğum diye birşey söz konusu dahi değil 2 yıl süre komple iyileşme süresi.ama daha erkende kalınabiliyor allahım sizleride yavrularına en kısa zamanda kucaklarınıza almayı nasip eylesin birbirinizin kokusuyla uyudugunuz günleri göstersin inşallah.