Sezeryandan ne kadar sonra iyileştiniz?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Cevrimhici tarafından 3 Ekim 2007 başlatılmıştır.

3 Ekim 2007
    Konu Sahibi : Cevrimhici
  1. Cevrimhici

Cevrimhici Şampiyon Belli 2. Kim? Pro Üye

Beğenildi:
    222
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşlar ben sezaryen olalı yaklaşık 3 ay olacak..Ama hala hapşırdığımda ya da üşüttüğümde canım acıyor.Sizde de var mı aynı sorunlar?

2. 5 Ekim 2007
  3. suçiçexgxi

suçiçexgxi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canımmcım öncelikle geçmiş olsun:))bende sezeryanlı doğum yaptım 5 yıl oldu ve bazen hala acır kasılır,zamanla düzelir rahatsızlığın...
    sevgiyle kal canım

4. 6 Aralık 2007
  5. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba canım:
    bundan 4 sene önce bende sezeryanla doğum yaptım ve benim yanımda bana yardımcı olabilecek kimse olmadığı için evime gelir gelmez ayaklandım ben tabi bunun acısını da zamanla çektim.20 gün sonra dikişlerim tutmadı ve hemen pansumana aldılar.şimdi aradan uzun bir süre geçti ve dikiş tutmayan yerde iz kaldı fakat şükürler olsun ki ağrım sızım olmuyor.bende kendime şaşıyorum bazen onca kendime dikkat etmeme rağmen maşallahım var dedim.laelaelaelaelae
    ama şimdi sorsalar normal doğummu,sezeryanmı ?? normal doğumu tercih ederim.

6. 6 Aralık 2007
  7. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    bende 3 ay oldu sezeryanla dogum yaptım.. hala kesı yerım uyusuk... bazen sızlar ve ben hala elimi degdırırken tedırgın oluyorum acımasa bıle tedırgınlıği yetıyor....

8. 6 Aralık 2007
  9. duygudeniz

duygudeniz Guest

bende üçay önce doğum yaptım evet bendede hala uyuşukluk var hastanede çok iyiydim evdede hemen kaktım her işimi yaptım ama sonra yaram sıcaktan dolayı mantar olmuş ve mikrop kapmıştı tekrar muayeneye gittim ilaç kullandım şuandada hala kızarıklık var bide terlediği zaman yanıyo sanki doktorum banyodan sonra saç kurutma makinesiyle kurutmamı ıslak bırakmamı söyledi

10. 6 Aralık 2007
  11. satiye

satiye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşım ben dogum yapalı 2,5 sene oldu banada bakacak kimse yoktu hemen ayaklandım ve dikişlerim tutmadı bide akmaya başladı tam 1 sene bunu çektim benide hergün pansumana aldılar çok kuvvetli antibiyotikler kullandım ama şimdi bi şikayetim yok sevgiyle kalın

12. 6 Aralık 2007
  13. pinark1

pinark1 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim de 6 ay oldu sezeryan oldum. bende o bolgede hissizlik var. ama hic agri sizi olmadi cok sukur. kendinize iyi bakin kizlar. nasil ayaklandiniz hemen ole yaa uzuldum simdi. ben cok korkuyodum ilk zamanlar dikisler acilir diye rahat hareket edemiyordum. annemler guluyodu bana. :)

14. 6 Aralık 2007
  15. satiye

satiye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam bu senin bebeginmi çok tatlı allah nazarlardan saklasın maşallah

16. 6 Aralık 2007
  17. pinark1

pinark1 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet canim saol imzayi simdi yaptim yeni ogrendim ama kucultmeyi unutmusum yapcam birazdan kocaman oldu bu :)

18. 6 Aralık 2007
  19. NesCafe

NesCafe Guest

benimde 17 ay oldu doğum yapalı sezeryan oldum 3. gün ayağa kalktım herkez yatmamı söylüyordu ama ben çok rahatdım 15 gündede iyileştim ama 4, 5 ay ağır haraket yaptığımda sızlıyordu şuan hiç bişim yok ....