sezeryandan sonra kanamam oldu

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve MAVXIXSU tarafından 25 Şubat 2008 başlatılmıştır.

25 Şubat 2008
    Konu Sahibi : MAVXIXSU
  1. MAVXIXSU

MAVXIXSU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar meraba ben sezeryanla 2 ay önce doğum yaptım dogumdan 2 saat sonra felaket derecede kanamam oldu.dr geldi ve dikiş yerlerime ragmen karnıma dakikalarca bastıra bastıra rahmimdeki parcaları ve kanları cıkarttı.dr un ellerini tutyordum ama o devam ediyordu.cok zordu ya galiba bi doğum kadar agrılı bişeydi.dr un dediğine göre rahmim kendini toplayamadığı için olmuş.böyle birsey yasayan varmı.bidaha hamile kalabilirmiyim diye korkuyorum.aynı seyi bidaha yasamaktan korkuyorum yani

2. 25 Şubat 2008
  3. Joy

Joy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    113
    bende sezeryanal doğum yaptım hemde 14 yıl önce o zamanlar bile dr.böle bişey yapmadı.çok arkadaşımda var sezeryanla doğum yapan hiç duymadım.bence başka bir dr.gitsen ii olur.

4. 25 Şubat 2008
  5. MAVXIXSU

MAVXIXSU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın içim hiç rahat degil.eve geldik ve hala portakal büyüklüğünde parcalar düşürdüm.günlerce etkisinde kaldım hala atlatmıs degilim.bakalım bi doktora daha gitsem iyi olur galiba

6. 25 Şubat 2008
  7. MAVXIXSU

MAVXIXSU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hı ayrıca hamileler okuyp korkmasın da bu 20.000 doğumda bir olan bişeymiş.

8. 25 Şubat 2008
  9. MAVXIXSU

MAVXIXSU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaslar kimse yokmu bunu yasayan

10. 7 Haziran 2012
  11. mother29

mother29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    63
    ben de yaşadım aynısını geçen yıl... çok berbattı hatırlamak bile istemiyorum. Siz hamile kaldınız mı tekrar? Ben de deliler gibi korkuyorum tekrar hamile kalmaktan.. Allahım bize yardım etsin inşallah..

12. 8 Haziran 2012
  13. zekko

zekko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    41
    sezeryan hakkında fazla bilgim yok ama acaba doktorunuz ameliyat sırasında içinizi düzgün temizleyememiş olabilir mi? ben normal doğum yaptım, benim de doğumdan sonra hemşire arada gelip karnıma bastırdı ama çok kan çıkmadı o sırada hem dikişim olmadığı için ağrım da olmadı, ama sezeryan yapan arkadaşlardan duyduğum onların da doktorları böyle bastırmış ve dikişleri fena acımış,keşke normal doğum yapsaydık dedirtmiş bu ağrılar, galiba kirli kanı atmak için bastırıyorlar...

14. 8 Haziran 2012
  15. mother29

mother29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    63
    Doktora göre rahmim kendini toparlayamamış.. Ayrıca vücudum kanamaya da çok müsaitmiş. Çok aşırı üülmüştüm o günlerde. Ben bir daha hamile kalsam doğumda yine aynı şeyleri mi yaşayacağım ? Sırf bu yüzden 2. çocuktan vazgeçmek üzereyim ama istiyorum da 2 yıl sonrası için.. Allahım yardımcımız olsun..

16. 8 Haziran 2012
  17. hilalarda

hilalarda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 6 yıl önce sezeryanla doğum yaptım ama epidural olmuştum uyuşukluğum akşama kadar geçmedi hala uyuşukken doktorum gelip bi karnına bastıralım hala uyuşukken dedi tabi benim canım yanmadı şimdi ikiniciye hamileyim doktorum değişti gerçi ama genel anesteziyle doğum yaparsam yaparlarmı bilmiyorum ama çok can yakıcı olduğunu tahmin edebiliyorum etrafımda kimsedede duymadım ayrıca bunu bi jinekoloğa sorsanız daha iyi bi cevap alırsınız sevgiler...