Sezeryandan sonra korse

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve shannon tarafından 5 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : shannon
  1. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar korse kullanıyormusunuz ben sezeryanla dogum yaptım bazıları kullanılır diyor bazıları kullanılmaz sasırdım kaldım sezeryandan sonra korse kullandınızmı yoksa bu göbek nasıl gider bilmiyorum

2. 5 Mayıs 2008
  3. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    arkadasım bende 38 gun once sezeryanla dogum yaptım.doktorum korse kullanabılırsın dedı ama ben korkumdan kullanmadım baslarda suanda dıkıslerımın acısı azaldı o yuzden hergun gunde 1-2 saat takmaya basladım.kırkım cıkınca daha uzun surelı takıcam.

4. 7 Mayıs 2008
  5. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    ben doğum yapalı 44 gün oldu , korse kullanmakta kararsızım kimisi kullan bişey olmaz diyor kimisi zararlı diyor. ama bu göbeği görünce moralim çoook bozuluyor , pantolonu basenden zar zor geçiriyorum göbeğe gelince kapanmıyor. ne giyeceğimi de şaşırdım :KK43:( halen hamilelik pantolonlarımı giyiyorum hamilelik psikolojisinden çıkamadım.. ÜFFFF YAA

6. 7 Mayıs 2008
  7. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ben doğumumdan 1 hafta sonra kullanmaya başladım üstelik sezeryanla doğum yaptığım halde. 40 gün boyunca gündüzleri hep taktım ama hala göbeğim var bence korse kullanmak hiçte etkili olmuyor.
    en azından bana faydası olmadı.

8. 13 Mayıs 2008
  9. CAKIR39

CAKIR39 Guest

hıc kımse tavsıye etmedı bana almanyada kesınlıkle gıyme dıyorlar napcazz bu göbeklerle yaaa

10. 3 Haziran 2008
  11. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Ben 75 gün önce doğum yaptım doktorum asla korse kullanmayacaksın dedi. 6 hafta sonra kontrole geittiğime tekrar sordum ve sakın kullanma karın kasların zayıflar dedi. Dr uma çok güvenirim. Çok titiz ve evhamlı bir doktortur ve İzmirin en söz sahibi doktorudur.

12. 3 Haziran 2008
  13. bendenxixzz

bendenxixzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende sezeryanla dogum yaptım
    benım doktorumda istanbul sınırlarındakı en ıı doktorlardan ve bana takabılıyosan tak demıstı,
    ben yaklasık 3 ay sonra falan bı kac kez taktım o kadar,dogal olarakta ıse yarayıp yaramadıgını bılemıyorum..

14. 5 Haziran 2008
  15. emoxsx32

emoxsx32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende doğumdan sonra taktım ama pek faydasını göremedim göbeğim hala duruyo.......

16. 19 Haziran 2008
  17. nisan annesi

nisan annesi bebegım Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben 1 hafta sonra taktım doğumdan biraz acıdı çıkardım 40 çıkınca tekrar taktım şuan ara ara aklıma geldikçe takıyorum çünkü fazla göbeğim yokk:dance: yada düşündüğümden az biraz var diyeyim oda zamanla yok olacağı kanatindeyim

18. 25 Haziran 2008
  19. AnneyimBen

AnneyimBen evli mutlu çocuklu :) Üye

Beğenildi:
    740
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar daha yeni doğum yapmıssınz bende 22 mart 2007 de doğum yaptım oğlum 15 aylık ve göbeğim suan hiç yok göbeğininzin gitmesi 10 ayı buluyoo ben 40 ım çıktıktan sınra gündüzleri taktım ve faydasını hemen değil ama sonradan görüyosunuz kızlarr öyle dedikleri gibi 3 ayda 5 ayda gitmiyo moralihnizi hiç bozmayın gider o göbeklerrr bende sezeryanla yaptımmmm öptüm hepinizi allah bütün bebislerimizi korusun