Sezeryanla doğum yapanlarda karında şişlik

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve specialx tarafından 29 Kasım 2010 başlatılmıştır.

29 Kasım 2010
    Konu Sahibi : specialx
  1. specialx

specialx Hayat seninle güzel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sezeryanla doğum yapmış arkadaşlar doğumdan sonra karnınızda gazdan dolayı ( kilodan değil) şişlik oluyor ya bu ne zaman geçiyor? ben doğum yapalı 10 ayı geçti sabah kalktığımda karnım dümdüz akşam davul gibi. sezeryanlılarda sık oluyormuş.bu hep böyle devam etmeyecek inşallah dimi ? :KK30:
  2. 30 Kasım 2010
  3. widaco

widaco işte hayat! çağan-ada Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya hakketen.bende aynıyım ya.6 ay oldu ama azcık ayagımı üşütsem sanki hamıleymışım gibi şişiyo.birde sezeryandan sonra gaz hareketlerımı daha cok hissetmeye başladım sizlerde de olemı.hele gece yatınca
  4. 1 Aralık 2010
  5. specialx

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım sanırım bu sorun sadece sende ve bende :KK9: baksana o kadar kişi bakmış kimse birşey yazmamış.geçer inşallah.
  6. 1 Aralık 2010
  7. fatma2005

fatma2005 canım elif duru 'm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnm bır bucuk ay oldu doğum yapalı sabah hıc gaz yok ama akşama kadar şişiyorum ya bu hep böle devm mı etcek szın kc ay olmuş gecmemiş offf zaten göbeğimde duruyo :KK43::KK60:
  8. 1 Aralık 2010
  9. kahorihama

kahorihama Kızım ve oğlum:) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende sizdenim kızlarr.Benim göbeğim çok çatlamıştı hatta kanamıştı.Doğumdan sonra bile göbeğimdeki çatlajklar acıdı.Şimdi 5 ay oldu eski kiloma dönmeme 2kilo falan var ama göbeğin maşallahı var.Ve doğum sezeryan olduğu için çooooooooooooook pişmanım:KK31:
  10. 1 Aralık 2010
  11. bebeto

bebeto aşksın sen cansın sen Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bende doğum yapalı 14 ay olucak aynıyım karnım 6 aylık hamile giibi duruyor hamile kalmadan öncede 87 kiloydum şimdi 77 ama göbek maşallah siz karnınızı sardınızmı kızlar ben saramadım
  12. 2 Aralık 2010
  13. sevdankara

sevdankara <Canımsın Oğlumm> Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 2 hafta boyunca sarmıştım ama sanırım pek bi faydası olmadı,göbekteki şişlik duruyor maaesef:26:
    Son düzenleme: 2 Aralık 2010
  14. 3 Aralık 2010
  15. Zeynop

Zeynop Güneş'li Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Ben de sezaryen oldum, 3 aylık bebeğm. Hiç yaşamadım şişkinlik ama ayıptır söylemesi gerçekten gazlıyım :77: Beslenmeyle ilgili olabilir mi? Neler yiyorsunuz günlük hayatınızda? Bir de ben çok hareketliyim, belki şişlik ondan olmuyor, benimki sürekli çıkıyor çünkü :KK1:
  16. 3 Aralık 2010
  17. specialx

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım zaten sorun gazdan oluyor :)
    beslenmeyle alaksı olamaz çünkü hamile olmadan önce nasıl besleniyorsam şimdi de öyle tek fark akşam olunca ortaya çıkıyor karnımda şişlik oluyor ama sabah dümdüz.ben de hiç oturmaam sürekli koşturuyorum kio derdim yok ama bu karın şişliği var işte.sezeryanlılarda olabiliyormuş.
  18. 4 Aralık 2010
  19. UmutCan

UmutCan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sorunları bende yaşıyorum kızlar.göbeğimi saramadım,saranlar nasıl sarmış bilmiyorum,beni eşofmanımın lastiği bile rahatsız ediyordu canımı yakıyordu.az önce gebelkile ilgili foruma baktım,hamileler burnundan kıl aldırmıyor,göbek kalması tembelliktenmiş,kendimizi salıveriyormuşuz da bünye meselesiymiş te.....doğurun da göreyim sizi:KK53: