sezeryanla doğum yaptım ama karnım hala kocaman

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve yaseminsen tarafından 21 Mart 2008 başlatılmıştır.

21 Mart 2008
    Konu Sahibi : yaseminsen
  1. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar cok moralım bozukk senağlamasenağlama
    dogum yapalı neredeyse 2 ay olcak benım gobegım hala kocaman :çok üzgünüm:
    napıcam ya nasıl ınıcek bu gobek sankı hala 5 aylık hamıleyım gıbı kocaman esım bazen dalga gecıoyo oğlumuz oldu sıradakıde kız 4 ay sonra oda yanımızda dıyo bende sınırlenıyorum cok acayıp kafama takmıs durumdayım fisfisfis
    korse taktım bı kac gun ama karnımı cok acıttı sıktıgı ıcın hamılelıgımdede asırı kılo aldım
    53 hamıle kaldım 79 doguma gıttım su andada 65 kgyım sımdıye kadar hızla kılo verdım ama artık durdu kılo vermem hatta 62 olmustum 2 gunde tekrar 65 oldum :KK43: napıcam bılmıyorum sızde durumlar nasıl
    ozellıkle sezeryanla dogum yapanlar karnınız nasıl ındımı hala kocaman mı benım kı gıbıı senağlama
    valla resmımı koysam hamıle sanırsınız benı halaaaaaaaaa :çok üzgünüm:
  2. 21 Mart 2008
  3. monpetit

monpetit Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yaseminsen daha çok erken kafaya takman için
    ben 5 ay önce sezeryanla doğum yaptım göbeğim yavaş yavaş azaldı şimdilik egzersiz hareketleri ve diyet yapmıyorum ameliyat yeri bazen sızlıyor çünkü
    bende 15 kilo almıştım 56 ile başladım 71 kadar çıktım şuan 60 kilodayım ilk zamanlar çok çabuk vermiştim benimde durdu
  4. 22 Mart 2008
  5. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    neden kimse bişey yazmıyo insal teselli eder dimi aşkolsun kızlar biliyorum çok iğrenç gözüküyorum senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama senağlama
  6. 22 Mart 2008
  7. happy_spk

happy_spk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    selam canım! ya, moralini bozmak istemem ama benim arkadaşımın çocuğu da 1 yaşını doldurdu. yani doğum yapalı 1 sene 1 ay falan oldu. sen beş aylık diyorsun ya, sanırım onunkine 7 aylık falan denilebiliryerimseniben o da sezaryenle yaptı. ama çok hantal kaldı doğumdan sonra.. doğumdan sonra korktuk görünce halini.. ve şimdi iyice saldı kendini. ya, o birde içerde parça falan unutmuş olabileceklerinden de korkuyor çünkü bence de normal değil bu kadarı. öyle vakalar olduğunu duyduk çünkü. bence bir an önce doktoruna bir görün, dedim ya o iyice saldı. çocuğu bahane ediyor ve hala oda doktoruna gitmedi. birde düzensiz beslenme ve cola içiyorsan bırak bence.. egzersizlere de ufak ufak başlayabilirsin sanırım.. bende şu an 8 aylık hamileyim walla arkadaşımla yanyana gezerken 2 hamiş sanıyorlarnaniknanik benim de ondan gözüm korktuğu için epiduralle normal doğumu düşünüyorum. ama herkeste bir olmuyor. başka bir arkadaşımda sezaryenle yapmıştı o gün ayaklandı ve şu an yine 36 beden..
    umarım en kısa sürede bizde eski formumuza kavuşuruz.. sevgiler...a.s.
  8. 22 Mart 2008
  9. FERAYKANAL

FERAYKANAL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende doğum yapalı 2hafta oldu benimde göbeğim duruyor sanırım yarısıda yağ kolay kolay incek gibi değil 40ım çıkınca mekek çekeceğim başka türlü eski 0 göbek halime dönebileceğimi düşünmüyorum
  10. 22 Mart 2008
  11. beyaz toprak

beyaz toprak çirkin ama tatlı cadı=) Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    arkadaşım kızma ama saçmalayorsun demek istiyorum daha dur 2 ay olmuş doğum yapalı ve üstelik sezaryanla normal doğum yapan bir kişinin bile göbeğindeki ve vücudundaki şişliği atması nerdeyse bir seneyi buluyor sen doğumla beraber mucuze olsun bebek çıktığı gibi göbek dümdüz olsun istiyorsun herhalde ama sen şuan için kendini paralasanda bu mümkün değil çünkü vücud kimyan buna uygun değil göbeğinde 9 ay boyunca bir bebek vardı ve tabiki şekli bozuldu derin çok esnedi bu zamanla yavaş yavaş toparlanıp eski haline dönecek şuan için senin yapman vucudunu dinlendirmen ve rejim yapacam derken bebeğini aç spor falan yapacam derkende dikişlerini patlatmaman sadece sabırlı olman eşinde çok konuşmasın kolaysa o doğursun bir tanede onu görelim:mymeka:ayy çok kızdım kocana..
  12. 22 Mart 2008
  13. Prm.Oznur

Prm.Oznur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım sakın aklınıza içerde parca kalmış falan die düşünmeyin bu imkansız içerde parça olsa yigenin bu durumda olmazdı parça kalmışsa eger kendini belli eder aşırı kanaması olaması lazımdı ve kontrole gitmişse eger orada rahim küçülmüşmü die bakılıyor ve oradada muhakkak görünürdü yai anlayacagınız parça kalması mümkün değill en azından ben bir sağlıkçı olarak böyle düşünüyorum a.s.

ama tabi tekrar bir kadındoğum uzmanına görünürse içi daha rahat olacaktır
  14. 22 Mart 2008
  15. asiyah

asiyah özer&berke Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım bebeğini emziriyorsan korkma yavaş yavaş kilolar gidecektir ama sütten kestikten sonra çok dikkat et asıl o zaman çok kilo alınıyor
  16. 22 Mart 2008
  17. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım sen herhalinle güzelsin yasemincim:)
    moraklini bozma canım oğluşun sağolsun inecek zamanla o göbiş
  18. 22 Mart 2008
  19. minik kuxsxlarxixm

minik kuxsxlarxixm CANIMIN 3'Ü Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım oncelıkle esıne soyle o gobek keyfınden olmadı.ona verdıgın cocuktanm dolayı oldu:)))))))))))
    ıkıncısı cok kafana takma 1yıl normal nerdeyse
    ben ılkınde nprmal dogum yaptım hemen gıttı:)))))
    sımdı kızım 8aylık oldu su an yuruyus ve mekıkle kasa cevırebıldım.netten sezeryan amelıyatını bı ızlettır esınede kac kat kesılıp ne hale geldıgını gorup anlasın:KK43:(((((
    canını sıkma sen.ancak 7 8ay sonra mekık yapabılırsın.ben oyle yaptım:)))))
    canını sıkıp zorlama kendını ALLAH korusun bı zarar verırsın dıkıslerıne falan
    bebegınıde gule gule buyut bu arada canım:))))))