Sezeryanla Doğum Yapanlar

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve ASYAA tarafından 27 Aralık 2007 başlatılmıştır.

27 Aralık 2007
    Konu Sahibi : ASYAA
  1. ASYAA

ASYAA Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar ben doğumumu sezeryanla yaptım.yanı hıc acı cekmeden we bebek karnınızdan cıkarken hıc bısey hatırlamamak değısik bı duygu ameliyathaneye gırerken ve cıktıktan sonra sız neler hıssettınız yazarsanız sewınırım..

2. 27 Aralık 2007
  3. aleyna19

aleyna19 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk dogumumda hiç bişey hisetmedim çünki dogumla ilgili hiç bişi bilmiyordum amaliyat haneden çıkarken yarı narkozlu cinsiyetini saglıklı olup olmadıgı sordum
    ikinci dogumumda çok korktum doktor gün verdi o gün gittik hazırlıklar oldu amaliyathanenin kapısından girerken sanki ordan hiç çıkamıycak gibi sandım kendimii çünki resmem ölüyorsun ve yenden canlanıyorsun allahın izniyle am narkosdan aydıktan sonra bebişimi gördügümde tüm çektiklerim kocaaaaa bir hiç gibi geldi onlar için heracıyı çekmeye deger bence ogluşlarım benim için çok önemli benim hikayem böyle canım sevgiyle kal

4. 27 Aralık 2007
  5. aleyna19

aleyna19 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pardon tam yazcaktım yanlış olmuş özür dilerim

6. 28 Aralık 2007
  7. duygudeniz

duygudeniz Guest

canım ben suyum geldiği için gece saat ikide gittim ertesi gün saat dört buçuğa kadar suni sancı verdiler çok kötüydü son anda masaya çıkardılar kafası inmediği için sezeryana aldılar keşke ilk başta sezeryan olsaymışı o acıları çekmezdim sezeryan daha güzeldi girerken zaten sancıdan ağlayarak girdim pek hatırlayamıyorum ses bile kalmamıştı bağırmaktan ama çok güzel ayıldım ve pek ağrım olmadı

8. 1 Ocak 2008
  9. devit

devit Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba.benim ilk doğumum normal oldu ama normal demeye dilim varmıyor o yüzden a normal diyorum.2. doğumum ise sezeryan oldu iyiki de öyle oldu çok memnunum boşuna o kadar sıkıntıyı çekmişim lohusalığım bile burnumdan gelmişti ilk doğumumda.ama sezeryanda sadece ilk gün biraz sıkıntı çektim ama öbürüne göre hiç, ve melek kızıma kavuştum kızlarıma daha doğrusu herkese acısız ve sağlıklı doğumlar dilerim.

10. 2 Ocak 2008
  11. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    6
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen canım benimde ilk doğumum normal ama bende senin gibi aynen a normal diyorum, ikincisi sezeryan oldu, bende sezeryanda çok rahat ettim, ama kişiden kişiye değişir tabi bu

12. 2 Ocak 2008
  13. Jeanne Dark

Jeanne Dark Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende sezeryan oldum.. dediğin gibi gerçekten rahat.. o kadar acı çekmenin manası yok bence de .. Artı ve eksileri her nekadar tartışılır olsa da iyi yaptım dioorum bende ..:)

sevgiler

14. 2 Ocak 2008
  15. leylom

leylom Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba benim üc tane dogumum da sezeryanla oldu birincisin de tam narkozla yaptim kizim oldugunda daha ayilamamistim sonrada ameliyat yerim intap tutdu dikislerimi actilar 5 gün 40 derece atesle yattim o sirada kizimla ingilenemedim tabikide cok aci cektim dikislerimden dolayi ikinci dogumum yari narkozla yaptim o cok güzel gecti oglum oldugunda kocagima aldim yarim narkoz tabikide cok iyi cünku olan biteni göruyorsun tüm narkozda gunlarce kendime gelememistim ucuncu dogumumda cok iyidi burada benim kalca kemiyim dar oldugundan sezeryanla dogum etmek zorundaydim sezeryanla dogumu savsiye ederim cunku aci cekmeden yarim satt icinde dogum gerceklesiyo.

16. 2 Ocak 2008
  17. Jeanne Dark

Jeanne Dark Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm..

neden iltihap olduğunu öğrenmediniz mi peki?dikişlerinizi nasıl açtılar ? çok kafam karıştı.. yani bahsetiiğiniz şeyler çok ilkel geldi lütfen yanlış anlamayın..üstelik Almanya gibi yerde:uhm:yarı narkoz olayını mesela hiç duymadım o nasıl oluyor cidden lütfen beni yanlış anlamayın ..

sevgiler

18. 2 Ocak 2008
  19. Jeanne Dark

Jeanne Dark Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yarı narkoz dediğiniz epidural anestezi mi oldunuz yoksa?