sezeryanla dogum yaptim ne zaman karnim inecek yoksa boylemi kalacak lutfen yardim :(

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve aysima81 tarafından 24 Mart 2008 başlatılmıştır.

24 Mart 2008
    Konu Sahibi : aysima81
  1. aysima81

aysima81 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam kizlar bugun dogum yapali tatlicadiarzubir bucuk ay oldu ama.sezeryanla dogum yaptim halen karnim var bayabi ya karnim boylemi kalicak .etrafimdaki bazi kisiler sezeryanla dogum yapasan karin kalir diyolar bilen yada sezeryanla dogum yapan lar ne olur yardim edin artik bayabi daralmaya basladitatlicadiarzukafamçokkarıştı

2. 24 Mart 2008
  3. zynp.ZEYNEP

zynp.ZEYNEP KOKOŞ BERRA 'M Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ilk olarak 6 ay içinde iniyo ama tamamen normale dönmesi 1 seneyi buluyo bende sezeryanla doğum yapmıştım ordan biliyorum

4. 24 Mart 2008
  5. aysima81

aysima81 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim uc yasinda oglusum var normal dogumla dogurdum onu uc ayda eskui kilomda ve gobeyimde kalmamisti.ama ozaman yasim 23 simdi ise 26 yasimdayim ya sezeryandanmi yoksa yastanmi gobeyim kaldi ya cok sagol icimi rahatlattin er yada gec gitsinde canimya bide halen agrilarim var .yere eyilirken bile karnim aciyo egzersizde yapamiyorum cok sagol canim

6. 25 Mart 2008
  7. EU1

EU1 Guest

canım hepimizin derdi o..dün kuaföre gittim..ordaki kızlar aa doğum yapmışsınız ama azıcık göbek kalmış dediler...yalnız bunu söyleyenin benden fazla göbeği vardı...bide daha bekarrr :p:p::bbo:naniknanik sinir oluyo insan işte naapimm.bide karnım büzüş büzüş..canım 3 ay falan geçsin öyle egzersiz yap bence

8. 25 Mart 2008
  9. ilknur27

ilknur27 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben doğum yapalı tam 7 ay oldu ama halen benim göbeğim de çok fazla 6 aylık hamile gbiyim.ilk aylarda benimde ağrılarım çok oluyodu ama şimdi allaha şükür ağrılarım hiç kalmadı.yürüyüşe başladım.oğlum artık emmiyo oyüzden diyete de başladım.zaten şimdi 70 kiloyum .15 kilo fazlam var.doğum yapınca 65 e düştüm emzirirken fazlasıyla aldım.benim de ilk bebeğim.inşallah hepimiz kurtuluruz.şu baş belası kilolardan.

10. 25 Mart 2008
  11. kadis

kadis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    benim de karnım duruyo gerçi daha 21 gün oldu doguralı
    8 kilo gitti 15 kilo alıştım toplamda daha gider mi
    yemiyeyim diyorum ama doyuramıyorum kendimi
    bebişimi de öyle memem agzında sürekli kusuo gene yiyo maşalllah
    ve hala karnım uyuşuk ne zaman gececek ve çok korkuyorum en ufacık bir harekette dikişlere bişe olcak diye bide yapıştırmaymış insan daha da korkuyo ya

12. 25 Mart 2008
  13. minik kuslarim

minik kuslarim CANIMIN 3'Ü Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    kızlar en guzelı sıkı yuruyus ve mekık:))))))
    ben uzun zamandır sabah 6 8,30arası yuruyus yapıyorum ve 8aylık kızım gecen ay mekıge basladım.artık gobek gıtmez zaten ama ordakı yagı kasa cevırebılırız.dogru bılım yanı kımı dıyor erır merak etme dıye ama 1 2 cocuk tasımıs o karın erımezzzzzzzz
    ancak kendımıze azımle ınanıp yag bırıkıntısını kasa cevırmelıyız boylece olay tamam.benım bayagı gıttı yanı duzeldım.bırde bacaklarımızda kılodan sarkmalar olusmasın dıye yuruyus sart.her gun 2saat.bazen kızları bırakıp aksam cıkıyorum ama sabah 6da cok guzel oluyor:)))))
    gunun zınde ve mutlu gecıyor.onumuzde yaz hallederız bız bu ısı merak etmeyınnnnnn!!!!

14. 25 Mart 2008
  15. ilkimcim

ilkimcim Guest

kadiscim hiç merak etme kilolar zamanla gidiyor ama sütünün olması için bol sıvı alsan daha iyi olur.Benim de 3.5 yaşında bir kızım var da oradan biliyorum.Ben de sezaryanla doğum yaptım ilk zamanlar biraz sıkıntı oluyor,ağır kaldırmamaya dikkat.2-3 ay geçince oldukça rahatlıyacaksın bebişin hayırlı olsun.

16. 25 Mart 2008
  17. aysima81

aysima81 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    millet deli ediyolarya ya genc kizlar dogurmamis etmemis bayabi gobek salmislar bide bizlere kusur bulduklarinda deliriyolar canimya.dun enistem geldi dediki ayy kiz sen dogurmadinmi diyetatlicadiarzuay cidden bayabi bozuldumda bozuntuya vermedim ahhhhhhhh ahhhhhhhhh.

18. 25 Mart 2008
  19. aysima81

aysima81 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya cok korkuyorum gobek kalicak bide bu agrilarla bi omur kalicam diye canimya.dun internetten arastirdim :1shok::1shok:sok oldum sezeryandan 10 sene sonra bile dikisyerleri aciyanlar yok hafsirinca oksurunce aciyanlar ay dikisleri patlayanlar ay korkudan oldumyasenağlamabide inan bi moralim bozuldu dedikleri gibi kalicam diye cok sagol bana guc verdin.ya canim insallah eski hallerimize doneriz bende 55 hamile kaldi 73 dogurdum simdi 63 kiloyum bayabi var kilo ahhhhhh allah yardimcimiz olsun