sezeryanlı annişler korse takıyormusunuzz

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve mavixsxxsxxsxxsxxsx tarafından 25 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : mavixsxxsxxsxxsxxsx
  1. mavixsxxsxxsxxsxxsx

mavixsxxsxxsxxsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar korse takıyormusunuz..bebeğim 18 günlük ve ben 2 gündür takmaya başladım.dr sordum takabilirsin dedi..sizlerde takıyomusunuz.dikişlere zararı olur mu acaba?

2. 25 Ağustos 2008
  3. ayerba

ayerba MİNİK PRENSİN ANNESİ :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben o kadar erken kullanmaya başlamamıştım ama şuanda kullanıyorum.daha doğrusu kullanmaya çalışıyorum.havalar çok sıcak,çok terliyorum o yüzden evde pek takmıyorum ama dışarı çıkarken mutlaka.sen rahatsız olmuyorsan zararı olmaz.doktorunda kullanabilirsin demiş zaten.şu göbüşler gitsede kurtulsak...

4. 25 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Guest

ilk 15 gün dr. izin vermedi ama sonra takabilirsin dedi ben takamıyorum ama çok sıcak acayip rahatsız ediyo zaten emzirirken ter içinde kalıyorum havalar serinlesede taksam valla göbek kaldı çok fena duruyo :KK43:

6. 25 Ağustos 2008
  7. sezin05

sezin05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım biz aynı gün doğum yapmıştık benimde bebiş 18 günlük.bugün kontrolüm vardı doktor korse kullan ama cok asırı sıkı olmasın dedi.walla ewde takmak zor olur sıcaklardan 2 gün sonra dısarı cıkmaya baslıcam artık yarı kırkımız cıkıyor artık kim tutar kızımla beni :sm_cool:ben ozaman takıcam

8. 25 Ağustos 2008
  9. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    ben 12 - 13 günlükken takmaya başladım..
    şimdi pek göbegim kalmadı gibi sanki ..eskisi gibi degil ama kilo verirsem sezeryan göbegi kalmayacak sanırım

10. 25 Ağustos 2008
  11. bensibelim2

bensibelim2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.521
    Ödül Puanları:
    123
    bende korseyi erken takmaya basladim 15 gunlukken, hergun takmiyorum, sadece disari gittigimde takiyorum cok ise yaradi

12. 25 Ağustos 2008
  13. Meral

Meral Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    doktorum bana hastaneden taburcu olmadan önce takabilirsin demişti. ama alana kadar bi 7-8 gün olmuştu. havalar çok sıcak olduğu için pek takamıyorum. göbeğimde biraz var. havalar biran önce soğusa da rahat rahat taksam.

14. 26 Ağustos 2008
  15. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ben nerden bulcam korse ya benim de almam lazim bu gobegi ben istemiyorummmm :KK43:((

16. 26 Ağustos 2008
  17. balpetegim

balpetegim küçük prensin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben çok güzel bi korse buldum,bel korsesi onu takıyorum,moralim yerine geliyor..ama sıcaklarda zor oluyo tabii
    bi de ben başta paçalı korsem vardı onu giydim, ay ölüyodum,piştim sıcaktan...bi de sık sık wc ye gittiğim için indirmesi çok zor oluyodu,hiç giymek istemiyordum...ama şimdi daha rahatım,sıcakta çok fena oluyorum ama ötekinden iyidir...
    inşallah göbeğim azalır ama zayıflat-yabilecek miyim bilmiyorum,nedense hiç umudum yok çünkü iştahımın maşallahı var...