Sezeryanlı göbeği eritmeye var mısınız?

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve nek tarafından 16 Mart 2010 başlatılmıştır.

16 Mart 2010
    Konu Sahibi : nek
  1. nek

nek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.haydi arkadaslar birlikte şu göbüslerden kurtulalım ...nasıl mı?susam yağı,kekik yağı,portakal yağı...bunları bir şişede karıstırın ve vücudunuzun incelmeseni istediğiniz yerlerine sürün ve streçleyin...en az iki saat üzerinizde kalsın ve hareket edin...sizi terletiyor ve vücudunuzu pürüzsüzleştiriyor....önce göbek çevremizi ölçelim ve burda yazalım kim ne kadar inceldi bakalım....ve kim kaç kilo oldu...
    BEN 72 KİLOYUM BEL ÇEVREM 106 CM
    HADİ SİZLERİDE BEKLİYORUM kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemileolumunekankayizsmilevereliniortak:1hug:

2. 16 Mart 2010
  3. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Bende varım kaydirigubbakcemile2

Kilom 75
    Göbek çevrem 116

yarın alayım bu dediklerini..bol bolda streç film..Başlayalım bir yerden..
    harekret derken nasıl hareket mekik gibi mi? yürüyüş gibi falan mı?
    sonuçları haftada bir paylaşalım motivasyon olur :))

4. 17 Mart 2010
  5. nek

nek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kaydirigubbakcemile2,canım evet haftalık olsun...valla ben internetten ayrobik-step müziikleri buldum onu açıyorum...bu dediklerimi vücuduma çalkalayıp yarım saat beklektikten sonra sarıyorum ve baslıyorum bir sağa bir sola adımlar almaya...hızlı hızlı ...nette bakarsan kolay step hareketlerine bulabilirsin belki...sonra ip atlıyorum evde alt komsum okulda oluyo gündüzleri...mekik çekiyorum ama yarım mekik...ayaklarımı yerde dizlerden bükerek yarım kalkıyorum...sen ilk 5 le basla sonra 5 er 5 er arttır...ben bi dafada 25-30 çekebiliyorum...
    ÖNEMLİ OLAN VÜCUDU ISITIP TERLETMEK...BU KARISIMI BACAKLARINADA SÜREBİLİRSİN AYNI ZAMANDA...HADİ BAKALIM NASIL OLACAK...olumunekankayizsmile,hihoyyyt,kaydirigubbakcemile2

6. 17 Mart 2010
  7. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    Canım bölgesel zayıflama forumunda benzer bişe buldum ordakiler susam yağı, portakal yağı, limon yağı, badem yağı, kekik yağı, mersin yağı, defne yaprağı yağı ve biberiye yağını karıştırıp bir roll-on şişesine dolduruyorlarmış. 5-10 dk masajla yağı yedirip streçle sarıyorlarmış. Üzerine korse giyip hareket yapıyorlar yada gece yatmadan uyguluyorlarmış. Sonra yosun sabunu ile yıkıyorlarmış. Yosun sabunuda sıkılaştırıyormuş. Bayada incelen olmuş bu şekilde.
    Sen sadece bu üç yağımı kullanıyorsun?

8. 17 Mart 2010
  9. nek

nek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben bir sağlık programında altarnatif tıpla uğrasan ünlü bi dr duydum...bilemiyorum...istersen onları alıp uygula...

10. 17 Mart 2010
  11. innuk

innuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.318
    Ödül Puanları:
    238
    sen başladın mı peki yapmaya? Hepsini alamam çok tutar öyle ama biberiye yağı ve yosun sabunu alabilirim.extradan..Bide roll on şişesi mantıklı geldi bana paylaşayım dedim..

12. 17 Mart 2010
  13. nek

nek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Evet canım Çok tutuyo benımkınde melısa yaĞı vardı ama almadım ÇÜnkÜ sadece rahatlatma etkısı var dıye...benımkıler 15 tuttu...dÜsÜn bıde hepsını aldıĞını...bıde ben ucuzundan sauna bel aldım ıÇıne Önce bu yaĞları sÜrdÜm sonra Üzerıne streÇ fılm ve sonrada saunayı taktım hareket ettım...bugÜn sadece ebru sallı ıle egzersız yaptım bırazdanda mekık Çekerım 100 150 tane bÖyle bÖyle baslıcam artık kararlıyım...benım daha 2 ayım dolacak Çok yoramıyorum kendımı...

14. 17 Mart 2010
  15. nek

nek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sezeryan olalı yanı

16. 17 Mart 2010
  17. nek

nek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kımse bu fıkrı beĞenmedı galıba bı ıkımız varız baksana ınnuk Çum

18. 18 Mart 2010
  19. xemrevin

xemrevin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    işe yaradığını bende duymuştum.benim daha kırk günüm dolmadı.bende erken diye başlamaktan korkuyorum.ama kararlıyım başlamalıyım.bu göbekle olmaz.
    kilo 62 bel:94