Sgr ligi Kullananlar tavsiyeleriniz neler ?

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve hazel bilge tarafından 31 Ekim 2007 başlatılmıştır.

31 Ekim 2007
    Konu Sahibi : hazel bilge
  1. hazel bilge

hazel bilge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benim saçım çok dökülüyor bunun için sıgır iligini denedim haftada iki yada üç kere sürüyorum ama dökülmesinde degil azalmak daha bi fazlalaşma oldu sizdede acaba başdan çok dökülme oldumu yada tam olarak bunu nasıl yapıp kullanıyorsunuz yakında kel kalacagım ve çok üzgünümsenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

2. 31 Ekim 2007
  3. hazel bilge

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hiç bu konu hakkında bilgisi olan yokmu

4. 31 Ekim 2007
  5. EU1

EU1 Guest

ben denemedim ama bnmde saçım çok dökülüodu bu ara hafifledi eskisi gibi diil ama bende başlarda yağlı karışımlar yapıp kafama sürüodum ve 2 katı fazla dökülüodu bikaç kez denedim yağlı şeyler sürünce daha çok dökülüo bunu duymuştum daha önceden sığır iliğini yapanlar söledi çok fazla dökülüo yıkarken fln diye..

6. 31 Ekim 2007
  7. EU1

EU1 Guest

ben denemedim ama bnmde saçım çok dökülüodu bu ara hafifledi eskisi gibi diil ama bende başlarda yağlı karışımlar yapıp kafama sürüodum ve 2 katı fazla dökülüodu bikaç kez denedim yağlı şeyler sürünce daha çok dökülüo bunu duymuştum daha önceden sığır iliğini yapanlar söledi çok fazla dökülüo yıkarken fln diye

8. 31 Ekim 2007
  9. hazel bilge

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya inan şaşırdım artık ne yapacagımı peki biz buna nasıl bi çare bulacagız sıgır iligi yüzde yüz diyorlardı peki dökülmesi devam edecekse bunun faydası nerde:1no2:

10. 31 Ekim 2007
  11. mor-menekse

mor-menekse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hazel bilge arkadaşım,sığır iliği "saç çıkartan formül"başlığı altında konuşuldu.
    Bence telaşın gereksiz.

Şöyle ki;

Saç dökülmesini önleyen serumlar,buna benzer ilaç ve formüllerin ilk günlerde cansız saçları döktüğü bilinir.

12. 31 Ekim 2007
  13. hazel bilge

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yani bu dökülmeler normalmi daha sonra verim alabilecekmiyiz gerçi devam ediyorum bırakmadım ama yıkarken o kadar fazla dökülüyorki panige kapılıyorum artık tamamen kel kalacagım diye ama verdigin bilgi bi parçada olsa içimi rahatlattı teşekkür ederim

14. 31 Ekim 2007
  15. EU1

EU1 Guest

evet saç çıkartan ve mevcut saçları koruyan bi formül.mesela ben tablet kullanıyorum 1,5 aydır saç dökülmesi için ilk başta çok döküldü saçlarım ölü saçları dökermiş senin gibi bende paniğe kapıldım.placenta şampuan losyon çok işe yarıyo doktor tavsiye etti

16. 31 Ekim 2007
  17. hazel bilge

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    katsy bu şampuanla losyonu dr lar yazıyorlarmı fiyatları ne söylersen sevinirim bıktım vallahi bu saç dökülmesinde ve o kadar azaldıki artık tel tel duruyor

18. 31 Ekim 2007
  19. EU1

EU1 Guest

hayır canım yazmıyorlar maalesef.şampuanı 15 losyonu 14 ytl benimde saçlarım çok gürdü 3 aydır dökülüo azaldı çok korkuyorum açılcak önleri fln diye başlarda o dökülmeleri görünce çok ağlıodum saçlarımı çok seviodum şimdi sevmiyorum:KK43: