Shaggy halı kullanan var mı?

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve iklimce tarafından 5 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : iklimce
  1. iklimce

iklimce Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    shaggy halı almayı düşünüyorum.ama kullanımı kolay mı toz tutuyor mu acaba.Yardım ederseniz sevinirim.
  2. 5 Temmuz 2008
  3. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    slm canım valla ben kullanıyorum vede çook memnunum.sana tavsiye edrerim yani.şimdiden güle güle kullan.
  4. 5 Temmuz 2008
  5. mihmandar

mihmandar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    iyi araştırın derim küçük ebatlarda belki hevesini almanız için alternatif olabilir ama büyük alanlarda bence sorun olur bazıları da memnun değil.

seyrek ve uzun tüylü olduğu için toz yutma konusuna dikkat edin derim ama çok hamaratsanız iş kolikseniz diyecek bişey yok.
  6. 5 Temmuz 2008
  7. Alsebe

Alsebe Rutbesiz :-) Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    Kizlar yazilan yorumlari okuyunca sasirdim vallaha..Bende kullaniyorum hemde acik krem rengi aldim ama hiççççççç memnun degilim cok pismanim...Tamam guzelligine guzel harika duruyor amaaaaa temizligi illallah ettim ben....Hersey içine giriyor ilk aldigimda oturup supurgenin borusunu cikartip supuyordum ee tabii gorunurdede bisi yok bir ara siliyim dedim haliyi ee silmedende silkelemek lazim....Haliyi tersine cevirdim agir oldugu için 4 kat asagi indirip silkelemek cok zor..(Allahtan bahce var yoksa ben o haliyi atmistim cope simdiye )tersinden soyle bir uzerinden yurudum o kadar toz ciktiki anlatamam..Sok oldum...Içinde olan hiçbirsey gozukmuyor...Ama silmesi falan rahat kolay temizleniyor...
    Eger uzun sure kullanmayi dusunmuyorsaniz tavsiye ederim ama gercekten zor bana zor geldi simdi içimede sinmiyor koca haliyi her hafta taaa asagilara indirip silkeliyorum.Iki cocugum vede halinin oturma odamda oldugunuda soylemek isterim....Yinede sen bilirsin ama ben kimseye tavsiye etmem temizlik bakimini....
  8. 5 Temmuz 2008
  9. Kartanesi

Kartanesi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim de yatak odamda var iki tane küçük ama valla süpürmek pek işe yaramıyo dostum yaa bozuk para bile içinde kayboluyo tatlicadiarzu sürekli silkelemek lazım bi de kıl tüy çok topluyo bööğk tatlicadiarzu halbuki süpürgem de iyi çeker ama bunlar biraz zorluyo insanı evdeysen çalışmıyosan sürekli temizlik yapıosan al kuzum :kahve:
  10. 6 Temmuz 2008
  11. Exorcist

Exorcist bertaraf et Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben de yatak odama aldım 2 tane krem rengi üzerinde pembe ve lila daireler var çok şık duruyor ben seviyorum ama temzilik konusunda bir şey diyemicem temizliğe kadın alıyorum ben
    ama süpürme halı silme konusunda titizsen iyi düşün derim
  12. 6 Temmuz 2008
  13. elff

elff Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende yeni aldım alırken çok düşündüm nasıl olacak temizlik falan diye ama satıcı bayan kendininde kullandığını çok memnun olduğunu söyledi yorumları okuyuca korktum şimdi ya bide annemler falan pek istememişti ben o bayana güvenmiştim inşallah memnun kalırım belki her markanınki farklıdır yani sonuçta o da kalitesine göredir ben royal aldım
  14. 6 Temmuz 2008
  15. Kartanesi

Kartanesi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benimki de royal tatlicadiarzu
  16. 9 Temmuz 2008
  17. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende kullanıyorum hatta 2 odamda var gayet memnunum..acık renklerde biraz dikkat
    bu kalılaırn kalitesine bağlı yani
  18. 9 Temmuz 2008
  19. boncuhh

boncuhh anne oluyorumm:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende yatak odama aldım hala kullanmadım fakat aldıgım kısı sadece yatak odasına ve hole tavsıye ederım salona yada mutfaga olmaz bu halılar dedı cunku varsayınkı cocuklu mısafırnız geldı cocuk sekerı dusurdu ne kadarda makıneyle alsanız ıcınde kalır eger sılkelemyıde unutrsanız karınca kaplar ve o halıdan hayır gelmez dedı sac yapısması konusundada royalde ıkı turlusu var dedı bırıne yapısıor bırıne yapısmıor dedı bana ben yapısmayandan aldım cok gercekcıydı satıcı malını satmaktan cok ıısnı söluordu:)