Shagy halı temizliği konusunda yardım lütfen!

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve cennet84 tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : cennet84
  1. cennet84

cennet84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    shaggy hali aldim ve cok pismanim uzun tüyülü oldugu icin süpürüken icindeki kirintilar cikmiyor ve koku yapmaya basladi,havva güzelken yikiyalim dedim (yikamasida berbat)
    simdi o koku daha da berbatlasti salona girerken o igrend kokuyla karsilasiyorsun napicagimi bilmiyorum :KK43:,bir sene bile olmadi haliyi alali!bana kalsa yeni bitane alicam ama esim kafayi yer :mymeka :sempatiksalakcinni
    ne yapicagimi bilmiyorum birsey önerin lütfen..

2. 23 Ağustos 2010
  3. mavili14

mavili14 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ya içine sinmeyen durum temizliğimi ablamında uzun tüylü ama öyle bi sorunolmadı yıkattıda.acaba seninkinin içine kokusu geçmeyen bişey filan mı döküldüki

4. 23 Ağustos 2010
  5. prensesi

prensesi tocasının pamuk prensesii Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ben de kullanıyorum ama hiç koku olmuyor dediğin gibi kırıntılar içinde kalıyor silkeliyoruz falan sonra süpürgenin ucunu çıkarıp süpürüorum ben ellerimle çıkarıorum kırıntı,saçları fln ama koku olmuyor

6. 23 Ağustos 2010
  7. cennet84

cennet84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cvplariniz icin tesk ederim,problem cözüldü galiba,hali daha nemli biz farkinda degildik :KK66:
    mübarek havvalar da yagmurlu simdi catiya astikbakalim 2-3 gün bi bekliyelim nolcak.
    evet kirintilari ben elimle cikartiyorum silkeliyorum,ama bidaha almam böyle bi hali ya :KK43: 2 cocuklada zor oluyor,vallah bana kalsa hic hali koymak istemiyorum,ama halisiz da ev ciplak duruyor :KK66:
    cvplariniz icin yine tsk ederim

8. 29 Ağustos 2010
  9. Anuska

Anuska Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    148
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.