show tv den hediye

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve gülsen1951 tarafından 26 Eylül 2007 başlatılmıştır.

26 Eylül 2007
    Konu Sahibi : gülsen1951
  1. gülsen1951

gülsen1951 Guest

:1shok:show tv lerzan mutludan programından hediyeler kazandım 1.5 sene oyaladıktan sonra hediyelerimi alabileceğimi söylediler hediyelerin toplamı 2041 ytl yaptığını bunun için notere gidip onaylatmamı söylediler bende notere gidip 50 ytl verip onaylattım 24.09.07 de hediyelerimi almaya gittim noterden onaylattığım hediyelerden eser yoktu maas yemek takımı denilip bana çin malı pazarda satılan 6 yemek tabağı verdiler yatak örtüsü deniliyor bana tül kumaş parcası verdiler uydu deniliyor yalnız sacını verdiler karali çay deniliyor 1 paket verdiler lapitek krem deniliyor 1 adet verdiler eve geldim firmaları aradım bana kesinlikle biz show tv ye böyle vermediklerini belirttiler bu verdikleri 200 ytl bile etmez insanları kandırıp duruyorlar birde peşinden koşturuyorlar buyuk bir basın kuruluşuna yakıştıramadığım gibi derdini anlatacak bir çalışanları bile yok resmen kandırıldım

2. 26 Eylül 2007
  3. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.032
    Ödül Puanları:
    163
    gecmis olsun canim ama bunlar böyle iste yalan dolanla reyting aliyorlar bosver allah verir onlarin cezasini

4. 27 Eylül 2007
  5. bersu

bersu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Geçmiş olsun canım.Çok kınadım show tv'yi.Daha bir çok kanal yapıyodur bunu.Hem rating kazanmak için vaad et,sonra da böyle rezillik yap.Aslında kanmamak lazım.Herkese ders olmalı bunlar.

6. 27 Eylül 2007
  7. bersu

bersu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Bir daha lerzan mutlu'ya tv'de rastladığım an bile onu izleyip de ratingini arttırır mıyım hiç??

8. 28 Eylül 2007
  9. DALOLIM

DALOLIM pes etmek yok yola devam Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    zaten o lerzana gicigim niye bilmem

10. 28 Eylül 2007
  11. NesCafe

NesCafe Guest

aynen arkadaşım katılıyorumm

12. 28 Eylül 2007
  13. bersu

bersu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım zaten ben lerzanın müptelası değilim -ki hayranı da olabilirdim.Sadece yaptığı hoşuma gitmedi bi espri yaptım sen de ciddiye almışsın.Zaten haklısın hatay'da olduğum için rating ölçüm cihazı takan araştırma şirketleri yok.Pilot şehirlerde oluyo.

14. 28 Eylül 2007
  15. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Kız bu işin peşini bırakma bence, hakkını ara.

16. 28 Eylül 2007
  17. NEFERTARi

NEFERTARi Ne mutlu TÜRKÜM diyene!!! Pro Üye

Beğenildi:
    155
    Ödül Puanları:
    113
    Gülsenciğim merhaba...Sinir oldum yazdıklarını okuyunca:kızgın: Kuzum haklı:BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMA SAKIN!!!! Hep birileri insanlığından sesini çıkarmıyor diye azıyor böyleleri:kızgın: Bende kardeşimin klonlanmış telefonu ile uğraşıyorum bu aralar.Parasını verip aldığımız telefonun IMEI numarasını başka bir telefona kopyaladıkları için kardeşim telefonunu kullanamadı bende tüketiciyi Koruma Derneğine başvurdum,Hakem Heyeti lehimize karar verdi ama Nokia itiraz etti,mahkeme vardı mayıs ayında sonucunu öğreneceğiz bakalım!!! Sana tavsiyem bulunduğun yerdeki Tüketiciyi Koruma Derneğine git,durumu anlat,ihtarname çekecekler onlar Show tv'ye,,,Sonrada nasıl bir yol izlemen gerektiği konusunda seni yönlendirirler!!! Bak İstanbuldaymışsın,sana TÜKODER in site adresini veriyorum kendine en yakın şubeye gidip hallet bu işi! Kalmasın yanlarına,hatta büyük gazetelerin Tüketici köşelerinede yaz durumu onlar birbirlerini rezil etmeye bayılırlarjeyyar
    LİNK BURDA;

http://www.tukoder.org.tr/

18. 28 Eylül 2007
  19. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Bunun sadece show tv ye has bir şey olduğunu düşünmüyorum bir arkadaşım kanal D de katıldığı bir yarışmadan kazandığı çamaşır makinasını alamamıştı gerçi o üstünde durmadı ve vazgeçti.Benim kızdığım insanları niye enayi yerine koyarlar.Bence de hakkınızı arayın.