Siğillerim...Bilgi ....Paylaşım alanı

Konusu 'Dermatoloji - Deri ve Cilt Hastalıkları' forumundadır ve TATOXSX tarafından 28 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : TATOXSX
  1. TATOXSX

TATOXSX MEHMET Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    :çok üzgünüm:KIZLAR KOLTUK ALTIMDA KÜÇÜK KÜÇÜK SİĞİLLER ÇIKTI.NASIL GEÇİRİRİM YAA BAKTIKÇA SİNİR OLUYORUM..BÜYÜRMÜ DİYEDE ENDİŞELENMEYE BAŞLADIM..:FİKİRLERİNİZİ BELİRTİN LÜTFENNN
    SEVGİYLE KALINN..:a015:
  2. 1 Ağustos 2007
  3. TATOXSX

TATOXSX MEHMET Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    TEŞEKKÜRLER CANIM AMA KOLTUKALTIMDA VAR DÜZ SİĞİLLER SANKİ ÇOGALIYORLAR GİBİ GELİYOR..AYRICA YÜZÜMDEDE ÇIKTI UFAK İKİ TANE SONRA BEN ECZANEDEN İLAÇ ALDIM ORAYA KULLANDIM.DAHADA KÖTÜ OLDU ŞİMDİ YÜZÜMDE İZDE OLDU OFFF YAAA
    SIKINTI STERSTEN ÇOK OLUYORMUŞ VÜCUT DENGEN BOZULUNCA OLURMUŞŞŞ..İŞİN YOKSA UGRAŞ BİRAZ DÜZELSİN DOKTORA GİDECEGİMM KENDİNE İYİ BAK CANIMMM...senağlamasenağlama
  4. 1 Ağustos 2007
  5. lovfun

lovfun Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım incir sütü kesinlikle denenmiştir. Sabah akşam sür ağaçtan koparıp. Bi de cevizyağını duydum o da iyi geliyormuş.
  6. 1 Ağustos 2007
  7. TATOXSX

TATOXSX MEHMET Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Dün Akşam Eczaneden Ilaç Aldim Geçirir Diye Ne Yapti Desin Yakti Iz Kalacak şimdi Sabah Kalktimki Suratimda Sanki Sigara Basmişim Gibi Bir Iz Siğili Unuttum şimdi Bu Izi Nasil Yokedecğim Diye Düşünüyorummm Tutu ,lovfun,basak Saolun Arkadaşlar Vallahi üzülüyorum...kizlar
  8. 1 Ağustos 2007
  9. TATOXSX

TATOXSX MEHMET Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    VALLAHİ İNCİR SÜTÜNÜDE DENEDİM SONUÇ AYNI HİÇBİR İŞE YARAMADI +DUA ETTİM YİNE OLMADI +SİRKE DENEDİM YİNE OLMADI ŞİMDİ ARAŞTIRDIM CEVİZ YAĞI İYİ GELİYORMUŞ SON OLARAKTA ONU DENEYECEGİMMM CANIMM..ŞİMDİ BU YANIK İZİ NASIL YOK EDECEGİM ONU DÜŞÜNÜYORUMMM..KAŞ YAPAYIM DERKEN GÖZÜ ÇIKARDIM ..senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama
  10. 1 Ağustos 2007
  11. TATOXSX

TATOXSX MEHMET Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    :1hug::1hug::1hug::1hug::1hug:a.s.a.s.a.s.a.s.a.s. MORAL DESTEGİN İÇİN SAOL CANIM.....
  12. 1 Ağustos 2007
  13. tamara197

tamara197 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    :) keşke tüm hastalılar öyle dellenince geçse..:) beni güldürdün canım ya..senin adına sevindim geçirmişsin ne güzel..
  14. 2 Ağustos 2007
  15. TATOXSX

TATOXSX MEHMET Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Tutu Cuğum Ilğin Için Sonsuz Teşekkürler..evet Son Olarakda Ceviz Yağini Deneyeyim Ondan Sonrada Geçmezse Kesin Bir Doktora Gidecegimmm...dün Aktardan Aldim Bakalim Bende Sonuç Gösterecekmi Umarim Iyi Gelir Arkadaşlar Allaha Emanet Olunnn .))
  16. 2 Ağustos 2007
  17. TATOXSX

TATOXSX MEHMET Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ASLINDA GÜZELİM BÜTÜN HASTALIKLARIN BAŞI SİNİR STRES TEN BAŞLIYOR..EVET BENİMDE BUARALAR BİR TAKIM SIKINTILARIM OLDU HEP İÇİME ATTIM TABİİKİ VÜCUD DA DOGAL OLARAK BİRŞEKİLDE DIŞARI YA ATIYOR..ALLAHA BİNŞÜKÜRLER OLSUN BAŞKA ÖNEMLİ BİR HASTALIK OLMASIN DEĞİLMİ...ALLAH KİMSENİN BAŞINA VERMESİN HİÇBİR HASTALIĞI..:1hug::1hug:a.s.a.s.a.s.[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  18. 5 Ağustos 2007
  19. royall

royall yaşamak herşeye rağmen Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende bi ara ellerimde çok olmuştu siğiller nerdeyse parmaklarımın kenarları bile dolmuştu -isveç iksiri- kullanarak yok ettim onları..arada çıksada onlarada eczanede satılan verrutal isimli damladan kullanarak geçiriyorum