sıcak basmaları

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve shoksheker tarafından 7 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : shoksheker
  1. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba
    şuan yumurtlama döneminin sonlarındayım ve yaklaşık 1 haftadır özellikle geceleri uykudan uyandırcak kadar sıcak basmaları oluyor sonrasında da üşüme ve titreme
    henüz hamile değilim hamile olmadan bunları yaşayan varmı aranızda bilgi verirseniz sevinirim:1hug:

2. 7 Mayıs 2008
  3. EU1

EU1 Guest

canım hamile kalmadan önce sıcak basmam oluyordu ama sonrasında üşüme titreme olmuyordu..bilemiyorum..seni yanıltmak istemem..

4. 7 Mayıs 2008
  5. gizemx

gizemx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    çok şekerim stres yapmıyorsun değil mi?Ben geçen ay yaşadım bu yazdıklarını hem de fazlası var doktora gittim dünya kadar tahlil yaptıktan ve ben maddi olarak battıktan sonra bana şunu dedi:Senin rahatsızlığın tamamen PSIKOLOJIK!!!:1no2:stres yapmışsın ondan olmuş.
    Üstelik kan testi falan da yapılmış umutla sonucu bekliyorum.Bir yandan da diyorum ki bu kadar çok belirti var muhakkak hamile olmalıyım.Ve o günden sonra hiç bir belirti kalmadı bir günde ağrı sızılarım gitti umudumla birlikte:1no2:yani birden iyileştim ve o gün artık umudum Mayıs:KK46: dedim çok şekerim.Yani netice olarak sakın stres yapma çokşekerim inşallah hamişsindir.Müjdeni alırız.

6. 8 Mayıs 2008
  7. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gizemcim her ne kadar yapmamaya çalışsam da bu pek mümkün olmuyor. 2,5 senedir aynı hüsranı yaşıyorum her ay. bu sıcak basmalarını hamilelik belirtisi olarak görmüyorum çünkü daha adetime 12 gün var böyle birşey ilk kez yaşıyorum ve neden kaynaklandığını öğrenmek için paylaştım sizlerle. cevabın için çok teşekkür ederim. stres çok ama çok önemli zaten bu ay da olmazsa tatile çıkmayı düşünüyorum ilaç iğne hem maddi hem manevi çöküşteyim bende

8. 8 Mayıs 2008
  9. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim hayatım paylaşımın içina.s.