sıcak basması ve kaşıntı arasındaki ilişki?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve esraseyhan tarafından 19 Kasım 2009 başlatılmıştır.

19 Kasım 2009
    Konu Sahibi : esraseyhan
  1. esraseyhan

esraseyhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 28. haftayım.gribim....terlemem lazım ama tam terleyeceğim zaman kaşıntım başlıyor.....ve ben hemen üzerimi açıyorum ve üşüyorum o yüzden gribim geçmiyor..kaşıntı için doktora gittim.karaciğerimde bişey yok.cildiye bir krem verdi ama c kategorisinde kullanmak istemiyorum........şaşırttım ben....

2. 19 Kasım 2009
  3. rayiha_06

rayiha_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende deli gibi kaşınıyorum. göbeğim bacaklarım ve kollarım nerdeyse her yerim kaşınıyor.kaşınan yerlerim kıpkırmızı kabardı. dr'u aradım benden test filan istemedi.ama internetten baktım nedeni ne olabilir diye karaciğer ile ilgili bir problem olabilirmiş. sana hangi ilacı verdi doktor.ben stilex diye bir jel kullanıyorum. o da c kategorisinde sürmek istemiyordum oyüzden, ama dayanamıyorum.son haftalarda görülebiliyormuş kaşıntı.inşallah çabuk geçerde kurtuluruz.

4. 19 Kasım 2009
  5. esraseyhan

esraseyhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı krem canım benimki de .ama daha hiç kullanmadım.....son haftada değil benimki daha 28. haftadayım.:KK43: