Sıcak makas

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve opheliaaa tarafından 3 Ocak 2009 başlatılmıştır.

3 Ocak 2009
    Konu Sahibi : opheliaaa
  1. opheliaaa

opheliaaa mademoiselle Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bilindiği üzere sıcak makasın kesim sırasında saç uçlarını kapatıp uzaması sırasında kırılmasını engellediği söyleniyor. aranızda sıcak makas yaptıran var mı? varsa sonuçları bizimle paylaşabilir mi?

2. 4 Ocak 2009
  3. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    evet ya yaptıran yokmu bende tv de falan gödüm
    bayağ iyi bişeymiş

4. 4 Ocak 2009
  5. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Ben sıcak makasla saçımı uçlarından kestirdim canım .Hiçbir faydasını görmedim .Üstelik kesim öncesi isteğim dışında fön yapıldı .Bir de utanmadan fön parası aldı .Verdiğim para 120 ytl civarındaydı .Zaten matah bir şey olsa diğer kuaförlerde yapar .Bazı mağazalarda bu makas satılıyorr .(Kuaför malzemeleri satan yerlerde ).Yani saç uzmasına denildiği gibi hiçbir faydası yok .

6. 4 Ocak 2009
  7. opheliaaa

opheliaaa mademoiselle Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tüh ya baya da övüyorlardı bu uygulamayı artık kırık olmuycak falan diye.

8. 5 Ocak 2009
  9. nerdennereye

nerdennereye herşeyim benim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yaptırmayın bence ..para tuzağından başka bişey değil ...gerçi ben bu tuzağa 3 kere düştüm amaa neyse:roflol::roflol:..ama 120 ytl vermedim tabii ben her kesimim 50 ytl idi:a015:biraz geç oldu ama uyandım..soğuk makasın gözünü seveyim..herşey aynı sıcaklada kestirsen buzdolabına konmuş soğuk makaslada kestirsen aynı yani...-tatlicadiarzu-:roflol:

10. 12 Ocak 2009
  11. tunasemiha

tunasemiha Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşlar Sıcak Makası türkiye ilk getiren kişi ilker yavrutürk olduğu için bunu bilmeyen kişiler buna inanmadıklarını söylüyorlar. her ay kırıklarını aldıran kişiler bile Bu makas sayesin de 8 ay bile geçse saçlarında kırık olmadıklarını söylüyorlar.Kesim fiyatı 90 YTL nakit ödemede de 70ytl ye düşüyor bağdat cd.gibi bir yerde hizmet alanlar için çok normal 150 ytl ye bile kesim yapan yerler var 120 ytl ye kesim yaptırdığını söyleyen arkdaşım nerede yaptırdın acaba? ...siz en iyi googleden ilker yavrutürk ü araştırın arkdaşlar için rahat edecektir...

Son düzenleme: 12 Ocak 2009
  12. 21 Mart 2009
  13. aytoli

aytoli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    kesimi ilker yavrutürk yaparsa nakitte 70 tl.gene yavrutürkte ama başkası yaparsa 50 tl nakitte bilginiz olsun.

14. 21 Mart 2009
  15. mavi_patikli

mavi_patikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.568
    Ödül Puanları:
    163
    bu ne su 120 tl 70 tl yi siz kesime mi veriyorsunuz???
    inananmıyorummmm

16. 25 Mart 2009
  17. hamarat33

hamarat33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sız ıyımısınız kuzum yahu....ben 7 tl saÇ kestırıyorum o bıle Çok gıbı...sızın saÇlarınızı kesenler farklımı kesıyor...yanı Çok merak ettım...120 tl bı kesımse boya kaÇ para allah bılır

18. 7 Nisan 2009
  19. EU1

EU1 Guest

kızlar kendınız bıseylerı yapmaya endexlenın bence ben kendı sacımı makasın ucunu çakmakla ısıtarak kesıyorum sac uclarımı kıvırıp dönduruyorum sağdan soldan cıkan sacları kesıyorum sonrada makası dık tutarak ufak bır darbe ıle işi bıtırıyorum hepsıne aynı sekılde sacımın boyuda azalmıyor kı benım kısa olmasına ragmen oyle gur saclarım varkı 4 kuafor zor fon ceker..kendım başedıyorum alıstım artık..ben ancak vakdım olmazsa cnm ıstemezse kuafore gderım saç kesımı boyam roflem kaşım dahıl herseyı kendım yaparım...makyajda zaten uzmanım..tavsıyem bosa para vermeyın kuaforler kesımı benım yapdıma ınanamıyor