sıcaklarda bebekler nasıl giyiniyor....

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Teknolog tarafından 20 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Teknolog
  1. Teknolog

Teknolog ŞÜPHECİİ..... Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar bebeklerinizi sıcaklarda nasıl giydiriyorsunuz..benim oğlum penye giyeceklerle bile terliyor..bir yalık olduk..küçük diye korkuyorum hastalanacak diye ama başından terliyor...bebekler zaten başından terler vücutta henüz ter bezleri gelişmediği için...oyüzden bir kısa kollu çıtçıtlı badi ve çorapla duruyoruz..onla bile terliyor bazen...sizlerde durum nasıl ...sevgiler....:KK46::KK46::KK46:

2. 21 Ağustos 2008
  3. hafsaa

hafsaa Guest

valla havanın durumu bellı deılkı gunduz kısa kollu çıt çıtlı badı aksam kollu gıydırıyorum

4. 21 Ağustos 2008
  5. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    askili bodylerle dolasiyor oğlum,
    hatta altini alirken yada ksutugunda cikariyorum bazen ustunu bezle duruyor 10-15 dkka..bayiliyor ıoyle durmaya..birazda tulbenti ıslatıp siliyorum koltuk altlarını boynunu..onu pek sevmese de ferahlıyor..
    onun dısında cok sıcak olunca klimaya bas vuruyorım..
    malum izmirde yasayınca..

6. 21 Ağustos 2008
  7. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    ay sanırım ben fazla evhamlıyım hasta olacak diye.çünkü uzun kollu çıtçıtlı bady ve üstünede yine uzun kollu bişey giydiriyorum.alt tarafınada iki kat giydiriyorum.:1ninca: çok korkuyorum hasta olacak diye.birde kendimiz için karşılıklı camları açıyoruz o yüzden üşür diye iki kat giydiriyorum.

8. 21 Ağustos 2008
  9. hanimiş

hanimiş Guest

bende gece gündüz sadece askılı alttan çıtçıtlı bady giydiriyorum yinede terliyor bebişim gecede yatak odamızın camını açıp yatıyoruz üzerine sadece ince tülbent örtüyorum oda sabaha karşı...eğer bebek kızarıyorsa sıcaktan rahatsız olduğunu gösterirmiş morarma olursa bedeninde üşüdüğünün göstergesiymiş.

10. 21 Ağustos 2008
  11. kanay

kanay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu konda bende bayagı kararsız kaldım uzun kollu badı ve patıklı pantolon gıydırıyorum cunku doktora sordugumda sız ne gıyıyorsanız o ıkı katı gıymelı demıstı

12. 21 Ağustos 2008
  13. sezin05

sezin05 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benim bebiş 15 günlük.doktor uzun kollu giydir demişti ilk 15 gün.bebek kendini ısıtamazmıs.ama ben yinede gündüzleri kısa kollu badi giydiriyorum hava cok sıcak.geceleri uzun kollu badi ve patikli pijama giydiriyorum.

14. 21 Ağustos 2008
  15. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ]çitçitli askili badilerle duruyor oğlum bazen onla bile terliyor sadece akşalari banyo yaptirisam altina uzun pijama giydiriyorum okadar..

16. 22 Ağustos 2008
  17. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    cıtcıtlı kolsuz badi giydiriyorum sürekli ayagındada corapları oluyor mutlaka hergünde yıkıyorum

18. 22 Ağustos 2008
  19. kalachakra

kalachakra BERENİN ANNESİ HAVVA :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla kızlar bizde durum biraz farklı...dışarıda kavurucu sıcaklar var ama bizim ev çok serin oluyo. ben kızıma uzun çıtçıtlı badi üzerinede yine uzun kollu kıyafet giydiriyorum.altınada patikli pantalon giydiriyorum...