Sıcaktan alnımda sivilceye benzer bişiler çıktı yardım :(

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve eylxuxl25 tarafından 30 Haziran 2008 başlatılmıştır.

30 Haziran 2008
    Konu Sahibi : eylxuxl25
  1. eylxuxl25

eylxuxl25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Selam kıslar bennim alnımda minik minik sivilce desem değil hani sıcaktan çıkan şeyler varya anladınız siz he ondan dolu nasıl baş edeceğim bilmiyorummmmmmmÇok üzgünüm çoook
    Sinir oluyorum elim hep alnıma gidiyor oynuyorummmm sabah akşam yıkıyorum akşamları gül suyu sürüyorum ama yookk gitmiyorlar bana bu konuda yardım olacak birileri var mısenağlama

2. 1 Temmuz 2008
  3. BenMutluKiz

BenMutluKiz SeNi SeViYoRuM... Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    198
    merhaba canım aynı sorun bende de var ben doktora gittim sebameddin bir kremi var fiyatı 39 YTL sigorta karşılamıyor.bende daha alamadım.Biraz pahalı ama almaya çalışacağım.Sende bir dene istersen canım belki faydası olur...Şimdiden ilacın yaraması umudu ile öpüldün...

4. 1 Temmuz 2008
  5. sila66

sila66 ceviz kabuguna girmisim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aynen benim gibi.ama ben aksamlari zeytinyagli sabunla yikiyorum üzerinede coook hafif isotrexin sürüyorum sabah bir bakiyorum cildim piril piril olmus.sabah kalkincada yüzümü imex sabunla yikiyorum üzerinede 45 fkt lük günes kremi oh aksama kadar mutlu mutlu geziyorum.zaten isotrexin in ozelligi geceleri sürüp yatarsan peeling gorevi yapiyor yani yavas yavas cildi soyup temizliyor.su aralar cildimden memnunum.herkes cildin isil isil olmus diyor ne kullandigimi soruyorlar.uygulayip uygulamamak size kalmis umarim yardimci olabilmisimdir.

6. 5 Temmuz 2008
  7. eylxuxl25

eylxuxl25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

Canım verediğin bilgiler için tşk ederim ama isotrexin nedir tam olarak anlamadım...birde zeytinyağlı sabun imex sabundan farklı bir sabun mu:uhm:
    kafam karıştı yanii..Ama ben alnımdakilerden kurtulmak istiyorummmmmmmsenağlama

8. 5 Temmuz 2008
  9. sila66

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    isotrexin aynen uhu gibi bir merhem.ama dr yaziyor kendin gidip eczaneden alamiyorsun.zaten orta siddetli sivilceler icin.zeytinyagli sabunu havalar sicak oldugu icin malum dustan cikarken kullaniyorum.hergün.imex sabunuda günlük temizlik ürünü olarak yani yüzümü nezaman yikamak ihtiyaci duyarsam o zaman.ben bu üclüden cok memnun kaldim.zeytinyagli sabun 100de 100 saf olacak.

10. 5 Temmuz 2008
  11. eylxuxl25

eylxuxl25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hımm anladım canım. Ama benim yüzümde öle şiddetli sivilce felan yok bir iki tane çıkar oda hastalancam zaman. Ama alnımda minik minik sıcaktan bişiler çıktı..ona bu uhu gibi dediğinden dr verir mi bilmem ama gitmeyi düşünüyorum bende..

12. 5 Temmuz 2008
  13. stelina

stelina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kara merhem sür.eczanelerde satılıyor.fiyatı da 1 ytl

14. 5 Temmuz 2008
  15. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kahkullerın varsa mumkun olduğu kadar alnına cıldıne değdirmemeye çalış. çünkü çoğu sıvılce nedeni saçların değmesi oluyor. ve yastık kılfını çok sık değiştir.gunduzlerıde alnını peçete gibi birşeyle sılersen arada terı alması için faydası olur sanırım. gunde bıkaç kere cıldı sabunlamak cilde zarar verıyormuş haberınız olsun. ama aklına geldikçe su ıle yıkayabılrsın yuzunu

16. 6 Temmuz 2008
  17. sila66

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben doktorun tavsiyeseyle imex sabunu kullaniyorum 1. aydan beri cok yararlarini gordüm.senin dedigin ph siz olan sabunlar icin gecerli saniyorum.tabiykide gidip oyle market ürünü kullanmayacagiz.heleki ben oyle paralar verdimki simdi icim aciyor.bosuna yormusum cildimi ve kafami.::nazar::

18. 6 Temmuz 2008
  19. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben tvde cilt uzmanından dinlemiştim. çok ıyı bır urun olsada gun içinde sık sık arındırılan cilt kendi urettığı koruma tabakasını bırturlu cilde yayamıyormuş ciltte korunmasız kalıyormuş. akşam yatmadan önce bu urunlerın kullanılması gerektiğini ve gun içnde de sadece bol suyla yıkanması gerektiğini soylemişti