Şifresini o kadar değiştirme dememe rağmen değiştirmiş!sinir oldum bitti bu seferr...

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve akli_karisik tarafından 30 Aralık 2009 başlatılmıştır.

30 Aralık 2009
    Konu Sahibi : akli_karisik
  1. akli_karisik

akli_karisik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    O gün aradım ayrılalım böyle olmicak,her şeyi unutuyosun dedim.oda lütfen bi şans daha ver dedi.tamam dedim.sonra dedi facebook şifremi değiştircem çok giriyosun dedi bende niye gizlin saklın mı varda değiştircen dedim.oda yoo ama değiştircem dedi bende değiştirme değiştirirsen biter dedim oda sonra biri geliyo kapatıyorum dedi bende şifreni değiştirme sakın dedim bakarız dedi bidaha değiştirme ! dedim.yine bakarız dedi.bugün girmeye çalıştım olmadı değiştirmiş şifresini.demeekki arkadaşlarıyla gizli benim duymamı istemediği şeyler konuşuyoki değiştirdi.okadar dememe,ayrılırız dememe rağmen değiştirmiş!bitti ya artıkk madem gizlisi,saklısı var gitsin yaa uğraşamam onun gizlisiyle.çok üzüyor zaten beni.biliyorum başka birileri var hayatında arkadaşlarıyla bunu konuşuyo.ayrılcam.siz ne dersiniz?? :eek:klava:

MESAJINA HıÇ CEVAP VERMEYıM ARARSA MEŞGULE ALıM FALAN MI YOKSA SAKıNCE KONUŞUP HERŞEYı AÇIKLAMASINI MI ıSTEYıM ???

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Aralık 2009
  2. 30 Aralık 2009
  3. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    :uhm:
    inat etmişte olabilir..bende yapmıştım çunkua.s
    dıkkat cekmek için:1rolleyes:
    ama gızlı bısey olsa kokusu cıkar merAK ETME

4. 30 Aralık 2009
  5. akli_karisik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben bişi gizlediğini düşünüyorum hatta başka birisini sevdiğini....belli oluyo da zaten.arkadaşlarına söylemiş bi kız var yeni tanışmış daha okulda hemen anlatmış bu kızı arkadaşıda demiş onun sevgilisi var demiş oda hemen üzgün işareti yollamış...

6. 30 Aralık 2009
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.349
    Ödül Puanları:
    363
    Şifre değiştirmeyi bilemem de bu duyduklarınıza rağmen neden onunla yüzleşip bu ilişkiye yön çizmiyorsunuz?
    Doğru mudur yanlış mıdır söylenenler,neden bunlar konuşuluyor?
    Nasıl kabullenirsiniz ki?

8. 30 Aralık 2009
  9. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    oooo salla o zaman canım yaaa hıccc düşme üstüne nie hala kafa yoruyosun..

10. 30 Aralık 2009
  11. akli_karisik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    denedim bunları konuşmayı ayrılmak için bahane buluyosun diyo..yalan söyleyecek gibi geliyor.o beni sevdiğini söyleyecek ama aslında sevmiyor.öyle düşünüyorum.çünkü benden ayrılınca yalnız kalacak.o yüzden ayrılmamak için elinden geleni yapıyor.bu zamana kadar inandım söylediklerine ama bugün anladım..

12. 30 Aralık 2009
  13. akli_karisik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sallayıncada üzülüyorum.böylede üzülüyorum.bende anladım ya napsam üzülüyorum.alıştım ona.ondandır heralde...

14. 30 Aralık 2009
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.349
    Ödül Puanları:
    363
    Yaşınız küçük sanırım...
    Sevilmediğinizi bile bile devam ettiğinize göre..:nazar:
    Yazık etmeyin bence gençliğinize..

16. 30 Aralık 2009
  17. akli_karisik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    20... sizin dediğinizi yapıcam.yakında bende dicem yazık etmişim o günleri onla uğraşmakla geçirdiğim için.ayrılcam.eminimki yakında geri döner...birini bulur,ondan ayrılır hemen canım cicim seni çok seviyorum.....bende o zaman bu günleri hatırlicam...ondan başkasını bulurum heralde...beni mutlu eden birisi..bu sefer çok dikkatli olucam...zaten yeni kafama dank etti..yeni anladım böyle olmicanı..neyse artık.çok geç değil..

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Aralık 2009
  18. 30 Aralık 2009
  19. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yapmaaaaaaaaaaaaa lütfen yapmaaaaaaaaaaa... bak illa bişiler karıştırdığı anlamına gelmiyor bu bizim kavgalarımızdan biri buydu ve inan ol adım gibi eminim bişi olmadığına o sadece kontrol ediliyor gibi olmaktan rahatsız olmuş lütfen anla bunu bak böle ufak şelerden ayrılma olmamalı nolursun beni dinle lütfen güzelim lütfen.... :KK43: