Sigara için Mora terapi(Neosante Biorezonans)

Konusu 'Zararlı Alışkanlıklar: Bağımlılık, Tiryakilik' forumundadır ve busonolsun14 tarafından 12 Ekim 2008 başlatılmıştır.

12 Ekim 2008
    Konu Sahibi : busonolsun14
  1. busonolsun14

busonolsun14 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mora terapi diye çeşitli illerde sigarayı bırakma merkezleri varmış.1 seansla bırakılabileceği falan yazıyor internette.bırakırken ki olumsuz etkilerinde yaşanmayacağı yazıyor.böyle bir merkez aracılığıyla bıarakan var mı merak ediyorum.:nazar:

2. 12 Ekim 2008
  3. April

April Hep daha daha çok oku!!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    evet canım benim erkek arkadaşım neosante'de bıraktı. tek seferde bırakılıyor doğru. kendisi 13 yıllık sigara içicisiydi. 9 ay içmedikten sonra bir süre yeniden içti ve yine aynı merkeze gitti, şimdi yine 5 aydır içmiyor. artık kurtuldu anlayacağın. çok başarılı bir yöntemleri var. tavsiye ediyoruz.

4. 12 Ekim 2008
  5. busonolsun14

busonolsun14 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilgin için öncelikle çok saol.bulunduğum ilde de böyle bi merkez olduğunu öğrendim.ama öncelikle kesinlikle bırakmaya kararlı olmam ve hazır hissetmem gerekiyo sanırım.bir de ücret konusunda bilgin varsa öğrenmek isterim.araştırdığım kadarıyla tek seans 250 üsdü falanmış ama net bilmiyorum.teşekkürler...

6. 5 Mart 2009
  7. kayla34

kayla34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben bu adı geçen yöntemle bırakabildim, 1 yılı geçti ve bir daha hiç sigara içmedim. Çok çok basit ama gerçekten işe yarayan bir yöntem.

8. 3 Eylül 2010
  9. ugurunannesi

ugurunannesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bırakanlar varmış ne güzel. başka bu yöntemle bırakan varmı?

10. 1 Şubat 2012
  11. lavinya0606

lavinya0606 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar ben uzun 13 yıldır içiyordum sigarayı ve çok denemem rağmen hiç başarılı olamadım sigara bırakma konusunda 11 aylık bebeğim var hamilelik döneminde mide bulantısından içemedim doğumdan sonra tabi tekrar başladım malesef eşimde içmiyor çok baskı yapmasına rağmen hiç bırakamadım ve mora terapiyi duydum eşim onuda deneyelim dedi izmir de 2 yerde varmış biz myclinica die biyere gittik yakın die 55 dakika süren 1 seansa aldılar beni, bi cihaza bağlıyolar çıktığımda canım sigara istemiyordu 2. gün yine istemedi 3. yine derken 2 . ayım halada istemiyor hatta itiraf edeyim çay içerken 4. gün çok aklıma geldi yaktım gizlice ve ilk başlarken tiskinirizya o hissi hissettim ve attım bir dahada denemedim zaten,artık nikotin kokmuyorum eşim kızmıyor bebeğim nikotinsiz süt alıyor yediğim yiycekler daha lezzetli vb... Yani kesinlikle tavsiye ederim işe yarıyo :KK76::KK76:

12. 1 Şubat 2012
  13. ozzy26

ozzy26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sevgili lavinya bunun herhangi bir yan etkisi falan var mı?bir de ne kadar ödediniz diye sorsam ayıp olmaz inşallah.

14. 1 Şubat 2012
  15. adser

adser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba;

Ben yaklaşık 25 yıllık sigara bağımlısıydım. Moraterapi ile 70 gündür içmiyorum.İlk 2-3 gün halsizlik ve uyku isteği yapıyor. Çalışıyorsanız, haftasonuna denk getirin. Bu günlerde bol sıvı alımı, imkan varsa hamam, sauna vs. dönemi kolay atlatıyor. Ciddi olarak hiçbir sıkıntı yaşamadım ve sigarayı aramadım. Ama gerekli olursa ücretsiz 2. seans ile destek oluyorlar. ( Eşim için gerekli oldu, yapıldı ve sonrasında çok rahatladı ) Bende ise uygulamadan 10 gün sonra hafif bir depresif hal oldu. Bitkisel bir damla ve renk terapisi uyguladılar. Sonrasında sorun olmadı. Kabızlık, iştah açılması gibi bir sorun da olmadı. Ücreti 300 TL Aylık sigara parası. Artık sabahları öksürük krizlerim yok, her kapalı mekandaki huzursuz hallerim yok, dişlerim-tırnaklarım beyazladı, saçım, üstüm temiz kokuyor vs vs vs.
    Başka merak ettiğiniz bir şey olursa cevaplamaya çalışırım. Bırakmak isteyen herkese kolaylıklar. Bu arada bana da bırakmak o kadar zor geliyordu ki adeta korkuyordum sürekli erteliyordum. Hatta işlem yaptırdığım ilk gece yaktım bir tane yapamayacağım diye. Ama o son oldu. Bu kadar da kolay yapılabiliyormuş.

duru24 bunu beğendi.
  16. 15 Şubat 2012
  17. lavinya0606

lavinya0606 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ozzy 300 tl ödedim helali hoş olsun tekel e daha fazla veriyordum:KK9::KK9:myclinica ya sonsuz tşkler hala içmiyorum yiycekler çok lezzetliymiş:KK1:

18. 12 Kasım 2012
  19. leyli65

leyli65 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben de mora terapiyle bıraktım sigarayı istanbul neosantede yaklaşık bir yıl oluyor hiç canım bile çekmiyor artık :)