Sigara kokusu için fikir verir misiniz?

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve DerinSu tarafından 26 Kasım 2008 başlatılmıştır.

26 Kasım 2008
    Konu Sahibi : DerinSu
  1. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    arkadaslar selam.benimde bazılarınıza göre belki ufak ama bana göre can sıkıcı bir derdim var.eşimle yeni eve taşındık.evimiz bir salon ve 1 o da dan olusuyor.dolayısıyla oturma grubum herşeyim salonda.sorunumun ne olduguna gelince,ben sigaradan nefret ediyorum yaa.ama malesef eşim kullanıyor.önceki oturdugumuz ev daha büyüktü ve dışarı çıkıp içebiliyordu.bu evde balkon da yok.yatak odada da içemeyecegine göre mecburen salonda içiyor.salonum büyük,iki oda büyüklügünde ama yinede heryere duman gidiyor.e şimdi bide kış camları sürekli açmak zorunda kalıyorum bu sefer içerisi soguyor.ne yapacagımı şaşırdım inanın.evimde sigara ve çesitli kokular olmasından nefret ederim.olmaz da tabiki.ama bu şekilde tüllerim herşeyime sinecek.üstelik alerjik bronşitim var ve çok dokunuyor bana.hadi eşime çare buldum diyelim ama gelen giden olunca ne yapacagım.ne olur bir akıl verin.buharlı makineler var sanırım onlarsan mı alsam içerinin havasını degiştiriyormuş.başka bir öneriniz var mı acaba canlarım yaa.:çok üzgünüm:

2. 26 Kasım 2008
  3. EU1

EU1 Guest

canım diğer oda parfümü gibi kokulara da dayanamıyorsan, mutlaka havadaki dumanı emici bir makina edinmelisina.s herşeyden önce sağlık tabii...Şeniz

4. 26 Kasım 2008
  5. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    canım ya aynı dertten bende müzdaribim.benim evim büyük olduğu halde berbat bir şeklide heryere siniyor...bende içmediğim için çok rahatsız oluyorum...
    Otomatik spreyden tutunda yumuşatıcıyı sulandırıp o tarz kokulardan bile deniyorum ama nafile.bende sürekli cam açmak zorundayım malesef.....varsa bir fikri olan bende umutla bekliyorum.....

6. 26 Kasım 2008
  7. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    benim açmayı düşündüğüm konuyu sen açtın...teşekkür ederim canım...aynı dertden bende muzdaribim

8. 26 Kasım 2008
  9. mutahhara

mutahhara Everything is Fate Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    eşin camda sigara icse nasil olur? ev soguyacagina eşin kisa bir süre sogur,evde fazla kokmaz..mumda sigara dumanini alir bu arada :KK66:

10. 26 Kasım 2008
  11. Halikarnas

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    oda kokuları kesmiyor be tatlıma.s.

12. 26 Kasım 2008
  13. Halikarnas

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    yok sinirleniyor o zaman da diyor ki "ben evimde rahat bir sigara içemiyecekmiyim" vs. vs. söyleniyor...şimdi evden işe işden eve kocam var...keyfini de kaçırmak istemiyorum

14. 26 Kasım 2008
  15. sblue

sblue iyilik kumkuması Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ortak dertlerden birisi daha. ben yasakladım artık mutfakta içiyoruz eşim ok mızıkçılık yaptı fakat aşırı şirinlik yaptım dayanamadı dedi tamamkaydirigubbakcemile3 o makinalar gerçekten işe yarıyormu peki bu bildiğimiz soğuk buhar üfleyenaletler mi acaba yoksa farklı birşey mi :uhm:

16. 26 Kasım 2008
  17. EU1

EU1 Guest

kesmez tabi :jeyyar: hatta daha da agırlaşır koku gibime geliyor ..terli bir insanın parfüm sıkması gibi-tatlicadiarzu- bence siz alın dumanı içine ceken makina hayatınızı yaşayın..
    Slogan gibi oldu he , kendimi satıcı gibi hissettim :jeyyar:

18. 26 Kasım 2008
  19. Halikarnas

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    var o makinadan ama çok ses yapıyor..philips masa üstü yanlarından filtreleri var değilmi canım bahsettiğin böyle birşey mi yoksa daha farklı klima tarzı birşey mi?