sigara ve klomen

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Winston tarafından 1 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Winston
  1. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bişey sorucam druma soramıyorum eşim sigara içmeme çok karşı ve ben bırakmak istemiyorum sigarayı hamile kalmadan önce klomen kullanmaya başladım bu ay yumurta oluşmadı bi bilginiz var mı sigara klomeni olumsuz etkiliyor mu??ne olur etkilemiyo diin:1no2:

2. 1 Temmuz 2008
  3. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Tabiki canim sigaranin yumurtlamada önemli bir etkisi var.birde yumurta kalitesini olumsuz etkileğini biliyorum.

4. 1 Temmuz 2008
  5. rodal

rodal Guest

arkadaşım günde 2 paket sigara içiyor. iki çocuğu var şimdi ikizlere hamile.olacağı varsa her türlü oluyor

6. 1 Temmuz 2008
  7. Winston

Winston EGE & ECE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende işte o yüzden bırakmak istemiyorum anlımıza ne yazılmışsa onu yaşıyoruz ve yaşayacağız ama dr kötü bişey sölerse eşim daha çok baskı yapacak ve ben bırakmak için hazır değilim acaba dedim bilgisi olan var mı en azından drlarınız bu konuda bişey sölemedi mi?

8. 2 Temmuz 2008
  9. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ortada bir sorun yoksa zaten normal bir şekilde oluyor.fakat sorun varsa sigara bunu dahada tetikliyor.doğru demişsin olacağı varsa olur.senide anlıyorum insan bir sebep yokken bırakamıyor.bende hamilekalınca bıraktım irade meselesi içmiycem deyince içmiyorsun...zorlanmıyormuyum zorlanıyorum şuan