Sigaranın olumsuz etkilerini ortadan kaldıran mucize iksir

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve hakarka tarafından 8 Kasım 2008 başlatılmıştır.

8 Kasım 2008
    Konu Sahibi : hakarka
  1. hakarka

hakarka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ibrahim saraçoğlunun sitesinden okudum denemekte yarar var dedim ve sizlerle paylaşmak istedim

1 demet tere 1 günde bitirilecek yarısını öğlen yemekten önce yarısınıda akşamları yemekten sonra isterseniz üzerine yarım limon suyuda sıkabilirsiniz
    5 gün aynı şekilde devam edilecek sonra ara verilecek
    ayda 1 kere 5 gün yaparsanız vücuttaki sigaraya bağlı oluşan zararlar onarılmaya başlıyormuş 1-2 gün içinde balgam sökmeye başlanıyormuş bence denemeye dener

2. 8 Kasım 2008
  3. DEVDAS

DEVDAS 29.05.2010... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım ne yapılırsa yapılsın bu meretin zararını azaltmaz ben inanmıyorum tek bir çaresi var o da bırakmakkötükedihüso

4. 8 Kasım 2008
  5. uhuvvet

uhuvvet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    size katılıyorum bence bırakmadan tamamıyla düzelmez cilt
    hem tek zararı cilde mi hadi ciltteki düzeldi diğer zararları asla düzeltilemez

6. 19 Ocak 2009
  7. moni.utku

moni.utku Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar ben size katilmiyorum tiryakisi olan birine sorun birakmasi kolaymiymis düsündünüz gibi kolay deyil resmen bagimlisi oluyorsunuz ben birakmayi beynime sokamiyorum icimden gelmiyor ac kalmayi tercih ederimo kadar yani keske birakabilsen. hakarka iksiri tarifi icin cookkk tesekürler kesin yapacagim sigaradan kurtulamiyorum bari olusan zararlari onarayim :))

8. 11 Şubat 2009
  9. iremre80

iremre80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynen arkadaşım sana katılıyorum keşke hiç başlamasaydım diyorum ama keşkeyle olmuyor çok içmiyorum ama keşke hiç içmesem ben çok tere yerim iyi bari azda olsa zehirim gidiyordur inşallh iyi akşamlar herkese

10. 11 Şubat 2009
  11. ayxsxel

ayxsxel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlarr gülmeyin ama tere nasıl bi ottu?Hani şu kendine özgü bir aroması olan sanki körpe ıspanak benzeri bişey miydi?Resim koyabilen olursa sevinirim.