Sigarayı bıraktım... Ama..

Konusu 'Zararlı Alışkanlıklar: Bağımlılık, Tiryakilik' forumundadır ve Elvinnnnn tarafından 25 Haziran 2013 başlatılmıştır.

25 Haziran 2013
    Konu Sahibi : Elvinnnnn
  1. Elvinnnnn

Elvinnnnn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bugün 7. günüm.. Kararlıyım içmeyeceğim. Ama boğazımda bir ağrı var ve başım sepet gibi.. boşa basıyor gibi oluyorum bazen, içim geçecek pat diye bayılıverecekmiş gibi oluyorum.. iştahım açıldı, tavuk gibi 10 da uykum geliyor. sabah 6 da bi bakıyorum uyanmışım. çok fazla sinirli değilim. normal mi bunlar arkadaşlar.. en çok da şu denge sorunu canımı sıkıyor. olmuş muydu ki böle acaba size de??
  2. 25 Haziran 2013
  3. EbRuLi

EbRuLi Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba,

3. günde vucudundan bütün nikotin çıktı, çok çok rahat ol. tebrik ederim tertemizsin:)))) o iğrenç maddeyi attın hayatından.
    aklına sigara geliyor olmasından kaynaklıdır bu durum. google da allen carr sigarayı bırakmanın kolay yolu videosu diye bir arat, izle. 60 dk çok iyi gelecek sana. bu durumlarda neler yapman gerektiğini anlatıyor. yalnız izle, bölünme ama önemli. kendini vermen lazım..terapi gibi düşün.

ve unutma bir tanecik diye birşey yok!!!! :nazar::nazar::nazar::nazar:
  4. 26 Haziran 2013
  5. GNZ

GNZ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Meraketme bunlar geçici vucudum eksıklık hıssedıyor suan ama gececek bırazda psıkolojık kendını boşlukta hısedıyorsun cunku bırsey eksık sureklı yapıtıgın bırseyı yapmıyorsun ılk hafta banada olmustu ama gecıyor 13.gunumdeyım ve daha huzurluyum aklındanda cıkacak gun gectıkce,aklına geldıgınde bırsey yap mutlaka yapacak bırseyler vardır kafan dagılır.Arkadasın dedıgı gıbı allen car'ın videosunu ızleyebılırsın ve kitabını okuyabılırsın ben tamamını okudum :)

http://www.fadonet.net/wp-content/uploads/2008/01/sigara.pdf
  6. 26 Haziran 2013
  7. Elvinnnnn

Elvinnnnn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    teşekkür ederim cevaplarınız için.. bugün 8. gün, daha iyiyim bugün.. içme isteğim yok denecek kadar az.. bazen içim cız ediyor ne yapıyorum ben, sigarayı bıraktım mı şimdi ciddi ciddi der gibi :) inşallah gittikçe daha da iyi olurum..
  8. 26 Haziran 2013
  9. GNZ

GNZ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bravo 8. gun gerısı daha kolay olacak bence içen insanları gözlemle istersen onlar hala sıgaraya mecburlar ama bız degılız.manevı zararları yetmıyormus gıbı maddı zararıda cok resmen saglıgımızı bozmak ıcın satın alıyoruz o illeti..normalde ne kadar sıgara alıyordun gunde 1 paket yada 2 gunde 1 paket o parayı aynı alıyormus gıbı kumbarana at bak kısa surede paran bırıkecek cebınde hep paran kalacak bıtmıyor ya dıyeceksın :)
  10. 26 Haziran 2013
  11. EbRuLi

EbRuLi Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Harika, çok çok geçmiş olsun!!!!
    Herkesin bu "kanser çubuğundan" kurtulması dileğiyle,
  12. 26 Haziran 2013
  13. Elvinnnnn

Elvinnnnn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    desteğinizi okumak çok güzellll :) çok mutlu ediyor beni. Haklısın Sigaraya vereceğim parayı koyayım kenara..
  14. 26 Haziran 2013
  15. GNZ

GNZ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    birbirimize destek oluyoruz:KK66: daha bende yolun en basındayım daha 13. gündeyim,kesınlıkle bızı daha hızlı oldurmesı ıcın kıralık katil tutmayacagız artık :):)
  16. 28 Haziran 2013
  17. Elvinnnnn

Elvinnnnn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    veeee 10. gün bugün kızlar.. Daha iyiyim şimdi. İsteğim yok denecek kadar azaldı gitti. Biraz sinirliyim sanki :)
  18. 28 Haziran 2013
  19. nesdem

nesdem Nehir Dora geliyor:) Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    83
    Özel Mesaj At
    çok güzel...ben 10 ayı bitirdim...çok şükür içimden de içmek gelmiyor. ilk 2 ay çok zordu..şimdi eşim şarabın yanında yak bitane diyor ama inan o kokuya dayanamadığımdan içmiyorum..