Siğil Cok Kotüyüm :(

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve Darkness tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Darkness
  1. Darkness

Darkness Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhabalar yaklasik bir yildir elimde siğil var 2 tane bir türlü geciremedim doktora gittim yaktirdim verrutol kullandim çeşitli kremler kullandim ceviz yagi incir sütü herseyi denedim yok gecmiyor en son sarimsak sürdüm 10 gun boyunca kayboldu gibi oldu kabuk bagladi şimdi gene cikiyor gibi bu lanet illet şeyden nasil kesin olarak kurtulabilirim deneyimli olanlar bilgisi olanlar lutfen yardimci olsun kafayi yicem artik :a015:

2. 22 Ağustos 2010
  3. zaraber

zaraber Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim de vardı hemde elllerim tamamen doluydu parmaklarımın kenarı.o kadar çook şey denedim ve hiçbi şekilde geçmedi sadece azaldı ama tekrar çıktı ama en son sivilcelerim için roaccutane kullandım içten kuruttuğu için heralde siğillerimi de geçirdi şimdi yoklar ama kafana hiç tam 2 taneden birşey olmaz diyorum ya benim ellerm tamamiyle doluydu ve büyük büyüktü bi süre sonra takmadım ilaçla da tamamen geçti sende takma kafana yakında kaybolur.

4. 22 Ağustos 2010
  5. royall

royall yaşamak herşeye rağmen Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    benim iki elimin üzerinde ve parmak kenarlarımda vardı hattaa sarmıştı bile diyebilirim büğümeyede başlamışlardı artık bardak bile yıkayamıyordum acısından:KK43:( sonra isveç iksiri diyebişi kullandım tendirtiyot ğibi bişidi ondan sürdümüzerlerine çok kısa zamanda kurudular yerleribile belli değil,kiondanöncesi doktorda yaktırıyodum

6. 23 Ağustos 2010
  7. Darkness

Darkness Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    isveç iksirini denicem

8. 23 Ağustos 2010
  9. kalliope82

kalliope82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    494
    Ödül Puanları:
    123
    bende de var. 'güle güle siğil' diye bir ilaç verdi doktorum, el kremi gibi, yumuşacık, acı falan asla yok, çevresine de sürebiliyorsun, onu kullanıyorum bir süredir , günden güne kayboluyorlar, bayağı güzel.

10. 23 Ağustos 2010
  11. bego748

bego748 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    1 domatesi ortadan kesip siğilin üstüne bağlayın sabaha bişey kalmaz yani en azından benim öyle oldu deneyin belki işe yarar geçmiş olsn

12. 29 Ağustos 2010
  13. lebiysa

lebiysa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar kızım 2 yaşında ve yüzünde bir sürü siğil çıktı ceviz yağı falan kullandım hiç işe yaramadı.yüz olduğu için eczaneden siğil ilacı alıp sürmeyede korkuyorum.ne yapabilirim?isveç şurubunu denesemmi?nerden bulabilirim?

14. 30 Ağustos 2010
  15. macelyan

macelyan :/ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    İyi Günler arkadaşlar.. Sigille o kadar çok mücadele ettimki bende nasıl geçirdimi yazayım dedim.Önce geçecegine inanmak gerekiyor.Çok yöntem denedim.. İlaç, sigil yazdırma, yılan kabugu yeme, soğan asma gibi ama en son ceviz yağı duymuştum.Ben yağını değilde bizzat kendini denedim.Önce ana siğilden başlıyosunuz ilk çıkandan yani.Siğilin üst kısmını biraz kestim.Sert tabaka oldugu için acımıyor zaten.Normal cevizin bir parçasını ezip kestiğim siğilin üstüne kodum ve yara bandıyla kapattım.Akşamdan sabaha kadar bekledi.Bir kaç gün devam ettim.Ve 20 kadar siğilimden kurtuldum.Zaten ana siğil kurumaya başlayınca ondan sonra çıkanlar birşey yapmadan kuruyor.İnşallah faydalı olur sizede arkadaşlar.....guclubacismile

16. 4 Kasım 2010
  17. kayukayu

kayukayu Guest

Merhaba deve dikeni tohumunu çektirip günde üç tatlı kaşığı alırsanız siğil kökünden geçer. biraz uzun sürebilir pes etmeyin bizzat kendim uyguladım

18. 29 Kasım 2010
  19. cancuu

cancuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar benimde alnımda büyük değil fakat minik mik bir grup siğil vardı..İncirin yaprağını kestiğimizde bir sütü çıkıyorya onu 2 3 gidip bahçeden kopararak taze taze sürdüm ve 3. günü o gruptan eser yokt:KK76:u ama bilmiyorum seninde işine yarar mı canım..Kolay gelsiiinnn