Siğillere %100 Doğal çözüm lütfen deneyin...Denendi

Konusu 'Bitkisel Kürler - Şifa Reçeteleri' forumundadır ve elennehir tarafından 7 Haziran 2007 başlatılmıştır.

7 Haziran 2007
    Konu Sahibi : elennehir
  1. elennehir

elennehir Guest

Merhaba Arkadaşlar Sigil Varsa Vücudunuz Herhangi Bi Yerinde Size Bişey önercem .hemde Yüzdeyüz Doğadan.kesin çözüm:

2. 7 Haziran 2007
  3. mesure

mesure Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Eee çözüm nerde davetiyemi bekliyosun kız versene formülü

4. 7 Haziran 2007
  5. elennehir

elennehir Guest

Sigilin Olduğu Yere Incir Sütünü Sürüyosunuz. Ilk Başta Aciyo Azcik Hatta Hafiff Kanayabiliyo çünki Süt Yakiyo.incir Sütünü Nerden Bulacagiz çok Kolay Incir Yapragi Dahi Yeterli.yapragi Herhangi Bi Yerinden Kirildiğinda Dahi Süt çikiyo Zaten.anliycaniz Bir Yaprak Kirmaniz Yeter 5-6 Gün Sür.benim Iki Tane Vardi Sigil Ve şuan Iz Bile Yok.yatarken Sür.sürerken Besmele çek Yat Uyu.

6. 7 Haziran 2007
  7. mesure

mesure Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler canım ama siğil sorunu kimsede yok sanırım yinede paylaşım için teşekkürler.

8. 7 Haziran 2007
  9. abstruse

abstruse Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bir arkadaşımdan duydum denedi ve gerçektende kurtuldu bir önemli nokta o arkadaşım çıkan sivilcesinede iyi gelir diye düşünerek sivilceyede sürmüş incir sütünü ama ne fayda kabarmış ve kızarmış sakın ola siğil dışında başka şey için bilmeden kullanmayın

10. 8 Haziran 2007
  11. BAHARYAGMURU

BAHARYAGMURU Guest

evet elen bende yaptim ve gercekten faydasini gördüm. el parmagimin üzerinde cikmisti ve bakkala giderken yolumun üzerinde incir agaci vardi gecerken bir yaprak koparip sütünü sigilin üzerine sürerdim.birde ayagimda tavuk götü dedikleri birsey cikti onada sürdüm o da gecti.tavsiye ederim

12. 29 Haziran 2007
  13. butterfly84

butterfly84 çok özledim şimdiden Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım peki seninkide çok kızarıp kaşıntı yaptımı?hatta benimki büyüdü gibime gelio bu incir sütünün bi zararı var mı? 3-4 gündür kullanıyorum:uhm::uhm:

14. 20 Ağustos 2007
  15. zehirrr

zehirrr Guest

bendede vardı ve hala var incir sütü sürdüm birsi geçti ama diğerklerini yara yapıyo kabartıyo

16. 20 Ağustos 2007
  17. aybismm

aybismm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende duymuştum

18. 27 Ekim 2007
  19. cakra4

cakra4 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bendede sigil vardı, dr. gidip yaktırmıştım sonra başka yerde yine çıktı,dr bana verrutol diye bi ilaç verdi. bunu sabah 1 kürdanla sigilin üzerine sürüyorsun ince tabaka halinde sonra akşam onu soyuyorsun zaten uhu tarzı şeffaf bı sıvı tekrar sürüyorsun .sabah akşam yanii kullanıyorsun 2 güne kalmadan geçiyor bidaha çıkmadı bilginize