sigortada doğum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve durunun_annesi tarafından 6 Ekim 2010 başlatılmıştır.

6 Ekim 2010
    Konu Sahibi : durunun_annesi
  1. durunun_annesi

durunun_annesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar sigortada doğum yapan varmı memnunmusunuz tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim ben vakıf gurebada kısmetse doğum yapıcam hastahane çalışanlarının davranışları nasıl oluyor çok merak ediyorum ablam vakıf gurebada doğum yapmıştı çok memnun kaldı çok ilgileniyorlar dedi ben sizlerin fikirlerinizde duymak isterim.

2. 6 Ekim 2010
  3. esoess

esoess kocasına ve kızına aşık.. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    ben antalyada araştırma hastanesinde doğum yağmıştım çok memnun kaldım hastane yeniydi tertemizdi tabi özel hastane kadar ilgili olmayabilirler ama genel anlamda ben çok memnun kalmıştım

4. 6 Ekim 2010
  5. ay_dolu

ay_dolu egenin kardeşini taşıyor Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    valla canım benim ilk doğumum erken doğun olduğu için ve özeline gidip doğumumu yaptıracak olan doktor hanım beni erken diye ortada bıraktığı için izmir tepecik ssk doğum evinde doğumumu yaptım. inanılmaz memnun kaldım. gerçektende çok iyi ilgilendiler. şimdi ikinci doğumum içinde konak doğum evini düşünüyorum. yine sigortadan faydalanarak ve 5 kuruş ödemeden olacak doğumum. çünkü özelede gitsem ıkıncam, bağırcam. devlet kuruluşunada gitsem aynı şey. iş bende bitiyo.
    fazladan bana aman sakin ol, iyimisin diyecekler diye hiç özele milyarlar kaptırmaya niyetim yok açıkcası. onlara vereceğim parayı çocuklarıma harcarım daha iyi diye düşünüyorum.

6. 6 Ekim 2010
  7. durunun_annesi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    özelde doğum pahalı evet bende okadar para vermek istemiyorum uzun zamandandan beri çalıştım sigortamdan faydalanmak istiyorum tahlillerimi sigortada yaptırıyorum doğumuda inşallah hayırlısı doktorumdan memnunum zaten

8. 7 Ekim 2010
  9. durunun_annesi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar başka kimse yokmu sigortada doğum yapan

10. 7 Ekim 2010
  11. jade_06

jade_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    devlette dogum biraz sans işi sanırım o günki nöbetçi doktora ve diğer ilgilenen doktorlara bağlı.Bende memun kaldım gerek dogumdan önce ve sonra hemşirelerinin ilgisi.Gerek sancı sırasında doktorların tutumu memundum.Yani doktor muayene ederken korkuyosan tut elimden dedi çok anlayıslıydı motive etmeye calısması vs.Ama su var ben 2 ci cocukta yanımda biri olsun istiyorum devlette kötü yan o sancı cekerken senınle beaber aynı kişiler var ve onları gördükce artık bitsin diysun zaten kendı sancında oluyo kötü tarafı o .Sancını tek odada cekmek daha iyi o problem değil dersen gayet iyi .Hiç bi özel hastanede daha fazlasını yapamıyolar zaten sezeryanı bilemem tabi.He bide devlet hastanesinde hepsindemi var bilmem ama özel oda sıkıntısı var biz özel oda tuttuk fiyatı uygun ama cok yok o zaman yanında refakatçi kalıyo ama diğer odalarda kalmasına izin vermıyolar.Ve dogumdan sonra tek cocukla ilgilenmek yasamadım ama kesin zordur