Sık sık, azar azar yiyeyerek kilo verdiniz mi?

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve Sevimli tarafından 30 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

?

Sik sik azar azar yiyerek kilo verilirmi???

1. evet

78,6%
  2. hayir

21,4%
    30 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : Sevimli
  1. Sevimli

Sevimli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar birseyi cok merak ediyorum Sik sik azar azar yiyerek kilo verdinizmi?? yoksa pek fayda etmedimi??Metabolizma hizlandiriyor diyorlar dogrumu?? yoksa sadece aciktigimizdami yemeli???

görüslerinizi bekliyoruma.s

2. 30 Temmuz 2007
  3. mor_siyah

mor_siyah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet kesinlikle en işe yarar zayıflama yöntemi sık sık azar azar yemek. hem açlık krizlerine girilmiyor hemde uzun süreli uygulanabiliyor

4. 30 Temmuz 2007
  5. Sevimli

Sevimli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ama su azar azar kismi insani zorlayabilir degilmi??? cünkü kilolu insan zaten cok yiyor, birde bu azar azar sik sik olayi daha kötü sonuc verme olasigi varmi??

peki kac saat araliklarla yemeyi önerirsiniz???

6. 30 Temmuz 2007
  7. mor_siyah

mor_siyah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    3 ana 3 ara öğün yemek en iisi bence... 8 saat uyuduğumuzu düşünürsek 2-2.5 saatte bir bişiler yememiz lazım

8. 30 Temmuz 2007
  9. gxuxlbeyza

gxuxlbeyza benim güzel ailem Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    6 ögün azar azar yemek bence en saglıklısı,çünkü bunu yapıp 18.5 kiloverip zayıflayan biriyim,düşünürseniz az yiyorsunuz ve bisonra ögün gelene kadar ,bi önceki yediniz erimiş oluyo hele bide fazreket varsa hayatımızda......

10. 31 Temmuz 2007
  11. Sevimli

Sevimli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aaaaaaa anlat bakalim ayolll:Roflol: müthis birsey yaaaa sirf bunu yaparakmi, yoksa baska birseyde yaptinmi yaninda???

12. 31 Temmuz 2007
  13. gxuxlbeyza

gxuxlbeyza benim güzel ailem Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yasemincim ben 18.5 kiloyu 6 ayda verdim ilk üç ay,pilav makarna,tatlı,kızartma,hamurişi bunları hiç yemedim,daha sonra yemeye başladım ama tadımlık oldu 2-yada 3 kaşıklık ve halada aynı,6 ögün yiyorum herşeyide yiyorum yaglılara çok dikkat ediyorum,bukiloyu tabi 6 ögünle az yiyerek vermedim,çok spor yapıyorum günde 10km yürüyorum ve yarımsaat egzersiz hareketleri vede spor yaparken l-carnitina kullanıyorum,yagları yakıyor enerji veriyor bana,ben böyle zayıfladım canım dahada 11.5 kilom var zayıflamaya işte büle arkidişim:dance::dance:

14. 31 Temmuz 2007
  15. bernuxsx

bernuxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bencede az ama sık sık yemek yemeli.daha düzgün kilo verebilirsiniz.sadece bu diyet şeklini uygularken bayağı bir sabır gerekiyor.çünkü diğerlerindeki gibi çabuk kilo veremiyorsunuz.ama en sağlıklı diyet bence bu şekil.tavsiye ederim.a.s

16. 31 Temmuz 2007
  17. fullya

fullya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    azar azar yemek gıdım gıdım yemek değil ki
    bol çeşit olabili ama miktarlarını düşüreceksin. 3+3 tür zaten genelde.
    sabah süper bir kahvaltı yapıp öğlen yağsız süper bir salata yiyip akşamda ızgara et yiyerek ana öğünlerini oluşturursun ki bunların yanında bir kase çorba veya çok az makarna sebze yemeği ekleyebilirsin tercih senin. aralarda da meyve yoğurt veya canının çektiği birşeyi yiyebilirsin. işin mantığı bol çeşit yiyip önce gözünü doyurmaktan geçiyr. yoksa ben az yiyemem diyip bahane uydurmak deil.

18. 9 Ağustos 2007
  19. Sevimli

Sevimli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar bir sorum daha olacak, simdi diyelim her 2,5 -3 saatte bir az birseyler yiyorum, ama acimadiysam gene yemelimiyim???birde tokluga bakilacakmi yoksa sirf mesela bir kücük kase bundan yiyio birakmalimi???