Sıkıcı olmaya başladı:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU2 tarafından 19 Mart 2009 başlatılmıştır.

19 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

arkadaşlar 6 ay oldu nısanlanalı aramızda 14 yaş var.daha şimdiden böyleyse hayatım sıkıcıysa evlenince nasıl olacak bilmiyorum.işleri çok yoğun bana hiç vakit ayıramıyor telde bile su sekılde konusuyoruz aksamları tabıkı
    - nişanlim: alo napıyorsun aşkım,
    -ben: iyiyim napım aşkım oturuyorum işte sen napıyrsn
    - nişanlım: napım yeni geldim çok yorgunum yatacam hemen ( saat 9 falan)
    -ben : hımm hemen mi uyuycksın azıcık konussaydık
    -nişanlım: azıcık anlayıslı ol cok yorgunum
    ben: susuyrm ve tmm ozmn diyorm( azıcık üstüne gitsem kızacak
    -nişanlım: hadi ii geceler askm
    ben: tmm dıyrm ben pat kapatıyr
    işte her akşam böle sıkıldım artık ya monotonlastı hayatımz bi yere gitse aramaz haber vermez vakti olmuyrmus yok yogun olunca nişan olmadan bolemıydık ya hep haber verırıdı haber ederdı nerdesın dıye merk ederdı şimdi her seyı bıraktı sadce anlayıs beklıyr benden hep ben hep ben nereye kadar bole sıkıcı bı hayatı ben zaten onsuz da yasıyordum nıye evlenıyım ozamn haksızmıyım kızlar suan calısmıyrm onunda etkısı var belkı ama cok umursamaz dusuncesız olmaya basladı hiç göstermıyr sevgısını ilgiistiyrm bende nişandan beri mutlu olamıyrm hep iş hep iş benı kale almıyr sankı o kadr caresızm kı napacm bılmıyrm pişman olmk ıstemıyrm bana bişeylr soyleyn ıyı yada kötüüüü:KK43::a015:

2. 19 Mart 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Hatırlıyorum eski konularını..:nazar:
    Çok açık söylemiştim flört et ama nişan,söz gibi olaylara girme diye.. Sen de annem de izin vermiyor demiştin..
    Hatta aileni zorla ikna edip nişanlandın..
    Yine ilk lafımın arkasındayım,yol yakınken dön..gamyoncuiremsu

4. 19 Mart 2009
  5. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    önce harfleri atlamadan, kelimeleri tam yazmanı rica edeceğim..

sorununa gelince;
    aranızda 14 yaş varmış. senin biraz olgun onun biraz daha çocuk olup dengelenmesi gereken bir durum.
    eskiden beri aynı işi yapıyor ve son zamanlarda yorgunum demeye başladıysa, daha önce neden bunun seni aramaması için engel olmadığını sor.

yani problem sırf senle ilgilenmemesiyse bunu uzunca konuşun.
    belki işte problemleri vardır, başka sorunlar vardır..

6. 19 Mart 2009
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    gerçekten ne yapmak istiyorsunuz?
    kafanızda çok soru işaretleri var??
    ben sanki ayrılmak için kendinizce bahaneler bulduğunuza inanıyorum...
    ne dersiniz,haksızmıyım yoksa??

8. 19 Mart 2009
  9. nurayin

nurayin prenseslerin annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Canım nişanlılık döneminde sıkılıyorsan ve artık monotonlaştığını düşünüyorsan evliliğinde böyle olacak demektir.Çünkü nişanlılık ikikişinin alışkanlıklarını davranışlarını ve yaşamtarzını tanıma ve kabul etme dönemidir.Nişanlın seni kaybetme korkusunu aşmış ve kendi yaşam tarzını (monotonluk ve her yaptığını kendi başına buyruk yapma)sana alıştırmaya çalışıyor.
    Sana tavsiyem sen bundan memnun değilsen istediğin davranışları sende ona alıştır.Bunu yaparkende hesap sorarak veya sızlanarak değilde kararlı olarak yap ve asla kararlarından taviz verme.(tabiki ilişkinizi zedeleyecek şekilde değil)Arkadaşl gurubunla veya farklı şekilde planlar yapıp uymasını sağla.Yanlız değilde birlikte planlar yapmaya alıştır.Çünkü bu nişanlılık döneminde nasıl kabul eder veya kabul ettirirsen hep öyle gidiyor...

10. 19 Mart 2009
  11. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    ben hiçbir erkeğin saat 9da konuşamayacak kadar yorgun olacağını sanmıyorum...
    bıraksak gece 4lere kadar otururlar...

hiç mi anlatacak bir şeyi olmuyor...ben sevgilimle buluştuğumda günüm boş da geçse bıcır bıcır ne yaptığımı anlatırdım... inasan sırf paylaşmak için en ufak şeyi bile anlatıyor...

acaba aradaki yaş farkından dolayı paylaşabileceğiniz şeylerin olmadığı kanısına mı vardı..

sen kaç yaşındasın o kaç ?

12. 19 Mart 2009
  13. EU2

EU2 Guest

evt haklısınız songül. düşünmüyor değilim hani böle yaptıkça mutlu olmam gerekirken neden mutsuzum neden ilgi göstermiyor hakkım degılmı ben ona yeterınce gösteriyorum ilgiyi .... lale evt hatırlıyorum dedıklerını sevınce insanın gözü bişey görmüyordu işte şimdi keşkelerim var böyle yaptıkça... aklımda o kadar sey varkı..mesela yanında çocuk gıbı hıssedıyrm onun arkadaş çevresı kendı yasıtında hep ayrılmak istemiyorumda onu başkasıyla düşündükçe vazgeciyorum böle karma karısık oldum :KK43:((((( yaza düğün yapacaklardı yaz geldi oldu düğünden bahsettikleri yok daha ağırdan alıyor her şeyi bir sey yapacagında bana sormak yok kimse beni bu kadar değersiz hissettirmede dedim msj yazmıstım cvp su oldu deme ole askm araycm senı hala aramadı:KK43:

14. 19 Mart 2009
  15. aynen söylediğin şey olmuş.bu ilişki monotonlaşmış artık.kendini yorma derim.ama konuşmadan bitirme hiçbişeyi.sonra keşke deme

16. 19 Mart 2009
  17. BarbieveKen

BarbieveKen kendine geyşa Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    aradaki yaş farkını merak ettim doğrusu
    hanginiz küçük hanginiz büyük

14 yaş büyük bir insanla yada 14 yaş küçük bir insanla paylaşıcak ne gibi bir ortak yolunuz var merakta ettim. kişisel duygulara ve düşüncelere saygılıyım ama kendi adıma benden 14 yaş büyük/küçük bir erkekle asla yapamazdım. hayattaan beklentiler farklı, çizgiler farklı diye düşünüyorum ben ama yinede senin seçimin saygı duymak gerekir..

monotonluk her ilişkide olur ve olucaktırda biz her gün heyecan dolu bir ilişkiyle yaşıyoruz iddasını kimse savunamaz bence savunsada yalan söyler..

maddi durum rol oynuyor olabilir bu kadar çalışma ve ilgisizleşme durumunda malum nişanlanmışsınız ve düğün olucak bir ev ve hayat kurulucak bunları yoluna kurmak için elinden geleni yapıyor olabilir.. olayı kötüye yormadan açıkça bunu onla paylaş bence..

18. 19 Mart 2009
  19. EU2

EU2 Guest

ben 20 yasındayım o ise 34
    3 senedır cıkıyrduk ama bana hıc böle hıssettirmemişti her seyı bana sorardı o zamanlar güzeldı şimdi hiç bişey göremiyorum seviyorum diyor ama sözle demek kolay tabıkı uygulama yokkkkkk....pazar günü beyfendı iş için ıspartaya gitmiş sabah cıkmıs yola ıkındıne dogru o aramayınca ben aradım yoldayım diyor gıdıyorum ıspartaya diyor ben aramasam söylemeyeckti belkide bende saf saf neler düşünüyorum hala uyuyor ha şimdi arayack dısarı cıkalım diyecek diye bekliyorum o ole dıyımce ıı tamam dedım üzüntülü bir şekilde hiç tınlamadı ble tamam dedi kapattı sonrasında tavır yaptım ama tık yok insan kendini böle degersız hissedermi ya bı arasaydı 2 dk gıdıyorum diye oturdum ağladım bende cnım sıkıldı :KK43:(