Sıkılaşınca Çatlaklar

Konusu 'Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve b.b.k tarafından 5 Eylül 2009 başlatılmıştır.

5 Eylül 2009
    Konu Sahibi : b.b.k
  1. b.b.k

b.b.k Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar catlak olan bölge skılaşınca yani gerdirince daha az görünüyor,peki sıkılaşıncada gerdırdığım gıbımı olucak,hani bu buzla falan yapılıyor ya,yardımcı olursanız sevinirim...:1hug:a.s.

2. 11 Eylül 2009
  3. enthu89

enthu89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence sıkılaşmak gerçek anlamda çözüm olmaz çünkü bazı sporcuların kas yapmaktan dolayı omuzlarında çatlaklar oldugunu duymustum yani gerilmek arttırma sebebi bile olabilir çünkü çatlaklar vucudun esnekliğini yitrmesi sonucu alt deride meydana gelen deformasyonlar ben bi süredir her banyodan sonra soguk su tutuyorum hem soguk su çatlakların yanında selülitede iyi geliyormus gülben ergen bu yolla kurtuk gunde 3-4 kase buzu bacaklarında eritiyormus

4. 11 Eylül 2009
  5. magdelena

magdelena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    ay üşenmiomu hiç

6. 13 Eylül 2009
  7. OzOkuN

OzOkuN AdaNehir Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    :roflol: :roflol:

8. 16 Eylül 2009
  9. b.b.k

b.b.k Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    ama cnm bu gerdırmk kılo almaktan olmuycağı ıçın catlıycagını sanmıyorum,soğuk su buz aynı şeyi yapıyor gerdırıyor we gerdırdıgı ıçınde catlaklar daha az gorunuyor dıye duymuştum,sormak ıstedıgımde buzla yaparsak yada kremle falan elımle gerdırdıgım gıbı mı olur acaba onu merak ettım çunku elımle gerdırdıgımde çatlakların çukurlukları bellı olmuyor,,,bolece daha az itici gorunuyorkaydirigubbakcemile2

10. 23 Eylül 2009
  11. guzelimm

guzelimm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    153
    Kızlar soğuk su çatlakları bir nebze olsun azaltıyor.Bnyoda duştan sonra buz gibi suyu tutarsanız geriliyor ve görünüm yok oluyor.Sonrada nemlendirici sürün.En azından taa karşıdan ben buradayım demesin çatlaklarınız.

12. 29 Eylül 2009
  13. b.b.k

b.b.k Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    cnm senin deneyimin war sanırım bende tam olarak bunu anlatmak ıstemıştım cunku catlaklr gerılınce renklerı harıcınde yuzeyselleştıkleri için bellı olmuyor o yuzden acba soguk su weya buz ıle masaj yaptıgımızda catlaklar gerılıp yuzeyselleşiyor mu????

14. 3 Ekim 2009
  15. guzelimm

guzelimm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    153
    Sanırım öyle oluyor.Ama benim pembe çatlaklarımın hepsi gittbu yöntemle..Sedefli olanlarında görünümleri düzeldi.

16. 4 Ekim 2009
  17. fatale

fatale beyazkedivekozmetik.blogs Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yaaa arkadaşlar bana yardım edin.ben daha 20 yaşındayım ve kalçalarım dizlerimin üstü olduğu gibi çatlak ve hiçte öle ilk başta pembe sonra derinleşiyor falan deil.mesela göğüslerim biraz büyüdü şu sıralar ama inanın çok az ve hemen çatlak oluştu bayada derin.sizce ne yapmalıyım?

18. 5 Ekim 2009
  19. b.b.k

b.b.k Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    ben buz ıle kantoron yağı yontemıne basladım buz surdugun anda sıkılık bı dırılık werıyor işe yarayacagını dusunuyorum sonuçları paylaşıcam,,:lepi: